PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3761}

Alicja

Alice
6,2 557
ocen
6,2 10 1 557
Alicja
powrót do forum filmu Alicja

Kapitalny soundtrack w wielu gatunkach muzycznych. Film jak dla mnie ma magię, Ostatnio zmarła Susan YORK..J-P CASSEL też już odszedł ;-( Sophie BARJAC śliczna. Szukam go do swojej kolekcji . Jak ktoś ma to chętnie go kupię.

ocenił(a) film na 8
ktosik63

Popieram tytuł tego wątku! Bardzo lubiłam zawsze ten film, miał taki "lekki" klimat i był bardzo optymistycznie nastawiający widza do całego świata. Właśnie jestem po całkiem innej, mrocznej i dołującej adaptacji "Alicji" i jeszcze bardziej doceniłam to dzieło. :)))

bruce1940

Popatrz jak to jest..człowiek się starzeje i czasami zabiera ze sobą muzykę, która nigdy przy nim się nie starzeje. Eh ..życie. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
ktosik63

:)) Rozumiem, co masz na myśli... :) Pozdrawiam także. :)

ocenił(a) film na 7
ktosik63

o taaak, muzyka jest wspaniala. slucham jej juz od ponad 15tu lat i ciagle to samo wrazenie na mnie robi!
a film znajdziesz na necie, oryginalne wydawnictwo dvd + cd z muzyka, szukaj przez nazwiska: seroka, bromski itd. ja kupilem juz ze 2 lata temu. pozdrawiam:)

foxtrot

Wielkie dzięki...Już pędzę i sobie kupuję;-)

ktosik63

Ikazalo sie, ze po latach wszystkie piosenki swietnie pamietam! Jednak dziecko ma niesamowita wrazliwosc na piekno. Dodaje film do ulubionych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones