PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3772}
7,2 26 907
ocen
7,2 10 1 26907
6,2 6
ocen krytyków
Alive, dramat w Andach
powrót do forum filmu Alive, dramat w Andach

Swietny film..

ocenił(a) film na 8

naprawde warty obejrzenia 8/10 ... nie moge uwierzyc , ze ten film ma juz 20 lat

BriT

A co w tym jest trudnego do uwierzenia? Każdy, kto ma pojęcie o kinie to wie, że starsze filmy były znacznie lepsze, niż to gówno, które produkuje się teraz... Więc nie wiem, coś taki zdziwiony.

ocenił(a) film na 8
BriT

Pamiętam jak byłem jeszcze mały, to rodzice nie pozwalali mi tego filmu oglądać, przez ten pseduo kanibalizm.
Ostanio obejrzałem i był ciekawy.

ocenił(a) film na 7
Spioszek1985

Ja bardzo się cieszę, że na niego trafiłam. Mi jedynie jest smutno, że aktorzy już się starzeją i dosyć mało osób zna ten film :(.

ocenił(a) film na 9
KatiaKate

To prawda... Ja obejrzałam ten film pierwszy raz, jako siedmio, czy osmiolatka i zrobił na mnie OGROMNE wrażenie. Od tamtej pory, opowiadałam o nim wielu osobom, ale przez te wszystkie lata żadna nie powiedziała mi, żeby chociażby o nim słyszała. Dziwne, bardzo dziwne, bo nawet teraz, kiedy na filmwebie zaglądam na jego strone, również nie ma żadnych połaczen z jakimkolwiek znajomym...
Nie do konca wiem z czego to wynika...
Tak, czy owak - Alive obejrzałam rok temu po kilkuletniej przerwie i znów to samo - na końcóce "ściana" - gęba otwarta z wrażenie. :) Oprócz samej historii, kluczową rolę odgrywa też dla mnie "Ave Maria" na końcu...

Niesamowity film! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones