PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767722}
6,4 4 251
ocen
6,4 10 1 4251
All Eyez on Me
powrót do forum filmu All Eyez on Me

to z tego filmu się niestety nie dowie. Nie powiem, ogląda się dobrze. Demetrius przerażająco podobny, Danai Gurira jako Afeni bardzo dobra i kradnie pierwszą połowę filmu. Reżyseria nierówna. Niektóre sceny na plus (wejście Keep Your Head Up czy kolacja u Suge'a), inne zaraz popadające w melodramatyzm (jak pożegnanie z Kidadą). Oczywiście - świetna muza :D
Ale całość jakoś taka sterylna, jak gdyby bano się zagłębić w psychikę Paca. Na początku pojawia się dużo tematyki Czarnych Panter pokazując skąd mogły wychodzić jego rewolucjonistyczne zapędy. Ale z czasem film skupia się głównie za gangstersko raperskich ekscesach, odhaczając najważniejsze wydarzenia i piosenki z jego życia, nie pokazując wewnętrznych reakcji.
Gdzie Killuminati? Gdzie możliwość "upozorowania własnej śmierci?". Dużo rapera gangstera 2Paca, a ja chciałam zobaczyć też Tupaca i Makavelego, poetę i aktywisty społecznego.
Niestety, każdy kto miał go tylko za gangstera, po tym filmie nie zmieni zdania.
Ogólna ocena 6 + 1 za te Keep Your Head Up.
Duży minus za brak Changes.

ocenił(a) film na 9
Kasiek_haz

Ty znawca chyba Pudelka a kaset i płyt zero Tupaca bo jak byś kupował to byś wiedział a o czym ja gadam pewnie znasz Tupaca kilka lat to nie wiesz kiedy wyszły klipy i utwory ja słucham od początku 90 lat i klip jak i utwór Changes wyszedł w roku 98 i był długi czas numer 1 na różnych listach nie tylko rap - hip hop i producenci buraków nie zrobili z muzyką jak 90% gimbów by tu dala byle co nawet remiksy z YouTube może. No i duży plus za brak Changes ja napiszę i za utwory co zgadzały się do pokazanych lat poszczególnie ,a Changes to oklepane dla gimbów, choć kawałek dobry tylko puszczany jako disco dance nawet na dyskotekach pod koniec lat 90, to był minus zrobili z Tupaca disco i co ino.

ocenił(a) film na 7
Leszek_Ga

Ale znaffco, w innym temacie pisałeś, że 'Life goes on' wyszedł w '98, a jest to utwór z AEOM.

ocenił(a) film na 7
lkz

Dokładnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones