PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=577516}

Almanya

Almanya - Willkommen in Deutschland
7,0 2 852
oceny
7,0 10 1 2852
Almanya
powrót do forum filmu Almanya

Piekny scenariusz powrot do korzeni nie tylko dla turków,ale dla rosjan mieszkających w Polsce,Niemców mieszkajacych w Polsce,Niemców osiedlających sie nad wołgą i wywiezionych na syberie i do kazachtanu no i w końcu Niemców z ddr uciekających masowo do Niemiec Zachodnich też około miliona obywateli,wracając do filmu scenariusz pod kopyto seriali niemieckich,przerysowane uprzedzenia,na samym końcu bez dialogów cos sie udawało jak nic nie mówili to można było popatrzec na sielskie krajobrazy Turcji i ponadto chciałbym zaznaczyc że nie pierwszy raz Niemcy posłużyli sie siłą roboczą obcych ludzi Przed wojną Rosjan gdzie tworzyli wsie w których Rosjanie pracowali w Polsce dobrowolnie pracowali lub nie królestwo Pruskie i obecna czasy tez potrzebuja pracowników oczywiście po mniejszych zarobkach.

p.s.Mój Pradziadek był Niemcem,próbowałem obiektywnie sie wypowiedziec

Film naprawde można było zrobic duzo lepszy wyszła tandeta.

Pozdrawiam

kto zepsuł? przecież autorką scenariusza i reżyserką jest Turczynka, ta sama osoba. Poza tym ok, pradziadek był Niemcem, ale w tym pokoleniu to by już można było lepiej po polsku się wysławiać. Niewiele z tej Twojej wypowiedzi nie można zrozumieć, chaos w składni i znakach przestankowych dramatyczny.

użytkownik usunięty
Khiara69

Witam wypowiedz była swoista burzą mózgu której pani nie zrozumiała,przepraszam.Moja wypowiedz nie była wypowiedzia urzedniczą lub rzecznik przykro mi że nienadążyła i nie zrozumiała sensu.Pozdrawiam.

OMG!

ocenił(a) film na 8
trajektoria

potwierdzam OMG:)

ocenił(a) film na 9

przecież to nie jest niemiecki film...

ocenił(a) film na 7
psc79

Wydaje mi się, że wypowiedziałeś się nie tyle o filmie, co swoją opinię o sile roboczej w Niemczech. Zresztą też widać nic z filmu nie wyniosłeś :)

ocenił(a) film na 9
nache

chyba nie moją wypowiedz chciałeś skomentować:)

ocenił(a) film na 7
psc79

Fakt, sorka ^^

psc79

produkcja niemiecka :P a stworzyli go Turcy urodzeni w Niemczech ;)

He? Że co tu jest napisane?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones