PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686358}

Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa

Alvin and the Chipmunks: The Road Chip
6,5 9 831
ocen
6,5 10 1 9831
Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa
powrót do forum filmu Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa

według mnie najlepsza część, pomimo 18 lat na karku nadal jestem zwolenniczką tego typu filmów, mnóstwo śmiechu, było też wzruszenie, nie ukrywam. Muzyka tak bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, że miałam ochotę tam "tańczyć". Mega pozytywny film dla młodszych jak i starszych widzów. :)

ocenił(a) film na 4
liziii0

10? bez przesady...jedyne z czym mogę się zgodzić to z muzyką która naprawde była dobra , ale najlepsza część?

ocenił(a) film na 7
Kauikaz

Najlepsza jak dla mnie jest jedynka{fajne przedstawienie bohaterów } potem 2 i dopiero 3,a 4 zapowiada się całkiem nieźle.

Kauikaz

Zgadzam się. Ten film ratuje wyłącznie muzyka w wykonaniu wiewiórek. Niektóre żarty mogą śmieszyć, chociaż cała akcja z agentem Suggs'em była po prostu żałosna (tak, wiem, że taka miała być, ale bez przesady) Reszta na plus, aczkolwiek bez większych szaleństw. Jeśli miałbym wybierać, to prawdopodobnie byłaby to najsłabsza część serii - chociaż pod tym względem, to może "trójka" o trochę wyprzedza tę część. Niemniej chętnie zobaczę kolejny film z wiewiórami
BTW. Co do zwrotów akcji to trochę słabo, bo [spoiler] spodziewałem się, że z pierścionkiem akcja może się w taki sposób zakończyć, ale już motyw z sądem mnie zaskoczył i tutaj jak najbardziej na plus [/spoiler]

liziii0

ssij wiewiórczą pałę

Piknik_na_skraju_drogi

Dzięki za translejting tatuażu gogusia co ich gonił;)

liziii0

Zgadzam sie w 100%. :) Film był tak fajny, że teraz mam takie uczucie jakby pustki, przykro mi ze sie skończył.

liziii0

Też tak odebrałam ten film;-))) Z nowu przodowałam w chichraniu się na sali;-)) No i ukradkiem ocierałam łzy...

CicheBaBum

No i nóżka latała, oj jak się lubi takie "iwenty" to się ckni;)

CicheBaBum

Hehe. Dokładnie. Miałem to samo xD

ocenił(a) film na 1
liziii0

ten film to porażka... zachwycać może gawiedź w przedziale wiekowym 5 do 10 lat...

ocenił(a) film na 10
sniper19790909

Widziałeś w ogóle ? Hehe

ocenił(a) film na 1
Oskar5054

tak...taka praca... 2-3 razy w tygodniu w kinie bywam służbowo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones