PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662460}
5,3 34 733
oceny
5,3 10 1 34733
2,8 14
ocen krytyków
Ambassada
powrót do forum filmu Ambassada

Tak fatalnego niestety pod każdym względem filmu dawno już nie widziałem.
Tragiczne aktorstwo (broni się jedynie amator Nergal), żałosny scenariusz, fatalne efekty (animacja komputerowa-żałość nie wspominając o tylnej projekcji), dialogi koszmar. Nie wierzę, że całość podpisał Machulski.
Co się dzieje, świat psieje.......

tisoc

zgadzam się w zupełności. dno i 2 metry mułu.

ocenił(a) film na 1
aguupinkpower

Podpisuje sie pod powyzszymi komentarzami - Machulski sie wypalil jezeli firmuje ta szmire swoim nazwiskiem. Stracilem 29,90zl na ten "film" i moj cenny czas (chociaz nie wytrzymalem do konca). Film nie wart 10 groszy by za niego zaplacic.

ocenił(a) film na 6
tisoc

Jestem zaskoczona tymi uwagami. Postaci Meli i Przemka przerysowane, owszem (momentami bardzo mnie irytowali), ale film bardzo dowcipny i dobrze nakręcony. Hitler na sedesie czyta "Winetu", Ribbentrop ogląda Hitlera na kamerce, śliczna żydowska dzielnica. Poza tym fajna fabuła. Ja wydanych pieniędzy nie żałuję; to dobrze spędzony czas.

Frida_2

Życzę jednak lepszych filmów, chociaż by móc z właściwej perspektywy spojrzeć na tego koszmarka.

ocenił(a) film na 2
tisoc

W pełni się zgadzam z Twoją opinią. Nic w tym filmie poza Nergalem (bez zachwytu jednak) nie jest udane.

ocenił(a) film na 5
pozman

A w książce jest jeszcze gorzej :)

RealBadThing

szczególnie z grą aktorską i tylną projekcja ;)

tisoc

Pawłowicz lub Sienkiewicz by powiedzieli Ch.... dupa i kamieni kupa. Tyle o tym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones