PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31416}

Amelia

Le fabuleux destin d'Amélie Poulain
7,5 266 488
ocen
7,5 10 1 266488
7,4 35
ocen krytyków
Amelia
powrót do forum filmu Amelia

Zasiadłem przed telewizorem i sorry ale się rozczarowałem. Nie ma w tym filmie nic co by porwało. Zanim ktoś napisze o mnie, że jestem gimbusem to powiem, że mam 30 lat. Zanim ktoś napisze, że film był dla mnie za ambitny to powiem, że lubię ambitne filmy w stylu: "Zło", "Głosy niewinności", "Dróżnik" czy "Co gryzie Gilberta Grape" a nie lubię : "Transformersów", "X menów" czy "Szybkich i wściekłych". Zanim ktoś powie, że nie jestem romantyczny to powiem, że nie jestem, aczkolwiek w tym filmie było tyle romantyzmu co w kiełbasie na gorąco na moim talerzu. Jest nęcąca, romantycznie różowa, ciepła i wprost ją uwielbiam.

ocenił(a) film na 8
mizak81

Nie sądzę żeby ktoś normalny nazwał Cię "gimbusem", albo "trollem" tylko dlatego że film nie przypadł Ci do gustu. A głupolami nie należy się przejmować.

użytkownik usunięty
mizak81

Rany, ale gimbaza. Ten film to dla Cb zbyt ambitny, obejrzyj sobie Transformersów.

mizak81

U mnie 81% zgodności i, tak jak ty, też się rozczarowałem.

mizak81

A ja byłem sceptycznie nastawiony, 88% zgodności i się nie rozczarowałem.
Jeśli to w ogóle kogoś obchodzi o_O

Film ma bardzo przyjemny smak, naprawdę dobrze napisany scenariusz, ładne zdjęcia i pasującą muzykę. Konwencja urealnionej baśni albo ubaśniowionej realności pasuje do tematu, a dodatkowo daje pole do kilku zabawnych sytuacji (dla uśmiechu, nie rechotu).

No ale - film ma smak i jak wszystko, co go ma, jednym smakuje, a innym niet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones