PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836}
7,6 520 273
oceny
7,6 10 1 520273
8,4 44
oceny krytyków
American Beauty
powrót do forum filmu American Beauty

Nieporozumienie

użytkownik usunięty

Ten film ma zdecydowanie za niską ocenę ogólną

ocenił(a) film na 10

Zgadzam się w 100%. Większość takich filmów, które różnią się od typowych hollywoodzkich produkcji jest od nich dużo niżej w rankingu. Ale cały ten ranking jest idiotyczny i nie warto się nim sugerować.

ocenił(a) film na 10

Dokładnie o tym samym pomyślałam. American Beauty jest w czołówce moich ulubionych filmów i zdecydowanie powinien znajdować się w pierwszej 100. Genialny soundtrack, gra aktorska i wielowątkowość. Może to przez niezrozumienie ?

Film oglądałem jakieś pół roku po premierze czyli już dosyć dawno w tej chwili oglądam ponownie i wciąż jestem pod wrażeniem.
Klimat muzyka, przesłanie jakie ten film niesie bezcenne. Mena przeurocza nie wspomnę o genialnej grze Kevina.
Ocena na filmwebie jak zwykle zaniżona, ale już od jakiegoś czasu nie sugeruje się tym portalem bo takie bzdury co tu ludzie wypisują to masakra.
O temacie podobieństw aktorek nie wspomnę czysta abstrakcja, no ale cóż nie mi oceniać kretynizmy ;)
Pozdrawiam wszystkich fanów dobrego kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones