PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836}
7,6 520 277
ocen
7,6 10 1 520277
8,4 44
oceny krytyków
American Beauty
powrót do forum filmu American Beauty

Bardzo, baaardzo przygnębiający. Jeszcze bardziej dlatego, ze prawdziwy.

ocenił(a) film na 8
Boreas

nie sposob nie zgodzic sie z toba.gdy go drugi raz obejrzalem to pomyslalem tak samo . a co sadzisz o anette bening?w/g mnie byla doskonala w tym filmie

Boreas

możliwe, że przygnębiający. Ja natomiast widzę to inaczej. Lester cały film walczy o wyzwolenie i na koniec mu się to udaje, jest szczęśliwy i spełniony i odchodzi nie doznając już potem nieszczęścia. Genialne jest dla mnie właśnie to, spełnia się i odchodzi w najlepszym momencie, dla mnie to nie jest przygnębiające. To tak jak w wielu filmach ludzie psioczą, że bohater umiera i do dupy, to zawsze zależy od kontekstu i przekazu filmu np matrix bez śmierci neo był by dużo gorszy.

konradleg

A to dobra koncepcja, super, że zwróciłeś na nią uwagę, bo inaczej dalej byłabym smutna z powodu śmierci Lestera.. a jest przecież jeszcze tyle innych powodów;)

kassanndra

to miło mi, że coś pomogłem

ocenił(a) film na 10
konradleg

szkoda, że nie zaznaczyłaś, że zdradzasz całą fabułę. Ja akurat widziałam, ale moż ektoś będzie miał dzięki temu film już "zaliczony" ;)

majkalipcowa

no w sumie mogłem. akurat nie pomyślałem bo odpisywałem tym co oglądali.

użytkownik usunięty
Boreas

Przygnębiajacy? Proponuje żebyś odnalazł w swoim życiu sens jak to zrobił Lester. Później możesz umrzeć z uśmiechem na twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones