PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130130}
7,8 202 453
oceny
7,8 10 1 202453
6,8 27
ocen krytyków
American Gangster
powrót do forum filmu American Gangster

Już nie wiem który raz z rzędu zabieram się za obejrzenie tego filmu, ale ponieważ nie bardzo lubię napisy- staram się zdobywać filmy z lektorem. Już 3 razy go pobrałem, płacąc za to i wciąż trafia mi się wersja w której od czasu do czasu "zanika" lektor. Nie ma wówczas żadnego tłumaczenia, a w ten sposób można "przegapić" ważne teksty, ważne sceny.... Zna ktoś może źródło, skąd można pobrać film naprawdę dobry?
Nawet oryginały tego nie gwarantują- mam kilkanaście oryginalnych filmów, w których tak samo się dzieje. Gdyby nie to- ten film bardzo chętnie bym nawet kupił, bo lubię nawet kilka razy obejrzeć DOBRY film.
To: zna ktoś takie źródło, czy nie?
PS. Wkurza mnie to, bo już kolejny raz przerwałem oglądanie- tym razem już w 20-tej minucie. Wiem, że to świetny film i muszę go obejrzeć!!!
Help!

ocenił(a) film na 9
mirasjot

ja 2 dni temu ściągałem z torenty org i udało mi sie trafic na wersje z lektorem gdzie wszystko jest git wiec polecam tam poszukac

ocenił(a) film na 9
mirasjot

Są dwie wersje filmu jedna krótsza gdzie przez cały czas jest lektor i druga reżyserska nieco rozszerzona gdzie występują sceny bez lektora

użytkownik usunięty
mirasjot

Chomik.

ocenił(a) film na 8

Kinomaniak

ocenił(a) film na 7
mirasjot

Właśnie jestem po seansie i okazało się, że też mam taka wersję o której piszesz :/ na szczęście z angielskim u mnie nie najgorzej więc co nie co rozumiałem, ale pewnie cześć mogła mi umknąć. W sumie jeśli to wersja reżyserska, tak jak pisze inhibace, to pewnie sceny te nie są potrzebne do prawidłowego zrozumienia filmu. Czy to taki świetny film? Nie wiem, co kto lubi. 7/10 jak dla mnie.

ocenił(a) film na 9
xaphon

Co nie co to ja też rozumiem... Ale chciałbym dokładniej :D
Nie zgodzę się z: "jeśli to wersja reżyserska, tak jak pisze inhibace, to pewnie sceny te nie są potrzebne do prawidłowego zrozumienia filmu".
Wszystkie sceny są istotne. Może nie do zrozumienia filmu, ale do tego żeby film miał "smak".
Oglądałeś np "Królestwo Niebieskie"? Ja oglądałem dwie wersje i tej reżyserskiej nie zamieniłbym na kinową. Nie ma w ogóle np wątku z synem Sybilli...
Ale wracając do "A.G."... Obejrzałem ten film w końcu. Tak jak Ty... Wielokrotnie posiłkowałem się słownikiem... Hmmm... Męczące..
Znalazłem sobie napisy (oczywiście niepasujące do mojej wersji filmu, ale bardzo dobre jeśli chodzi o tłumaczenie), wydrukowałem je sobie i jak mi coś umykało, to sobie patrzyłem do tej ściągi :D Przy okazji można się troszkę poduczyć języka :D
Jeżeli mam faktycznie wersję reżyserską i scen w których nie mam lektora nie ma w wersji kinowej w ogóle, to nie chcę nawet widzieć tej kinowej wersji. Jest to kilka ważnych scen...
Nie oceniłem tego filmu, bo chciałbym go jednak obejrzeć raz jeszcze... Poza tym niewiele mam czasu ostatnio- jest setki filmów, które oglądałem i jeszcze nie wystawiłem im oceny. Na razie ten film ma u mnie 8 murowane, ale jak jeszcze raz obejrzę (tak spokojnie, a nie na raty jak ostatnio), to może jeszcze się ta nota podniesie. Na razie nie oceniam.
Dzięki wszystkim za odpowiedzi

ocenił(a) film na 7
mirasjot

Akurat "Królestwa Niebieskiego" nie oglądałem, ale za to widziałem "Leona zawodowca" wersję reżyserską i wersję kinową, tak więc wiem dokładnie o co Ci chodzi. Jest kilka scen które pozwalają lepiej "posmakować" filmu, tak więc jeśli "Leon" to tylko pełna wersja :D

ocenił(a) film na 7
mirasjot

Na Dark.warez kilka dni temu pojawiła się wersja z całym lektorem więc jak chcesz to sobie ją ściągnij...

ocenił(a) film na 8
mirasjot

Ludzie w złotej kolekcji ten film jest za 9,90 w większości sklepów z filmami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones