PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130130}
7,8 202 289
ocen
7,8 10 1 202289
6,8 26
ocen krytyków
American Gangster
powrót do forum filmu American Gangster

...aczkolwiek bardziej nieopierzonym kinomanom. Każdy weteran X muzy wie, że prawdziwe i
królewskie kino gangsterskie to np. "Chłopcy z ferajny", "Dawno temu w Ameryce", "Biały żar"...
"American gangster" pomimo że znakomicie zrealizowany, to do tych dzieł jednak nie dosięga.
8/10.

PS: Znakomita rola Denzela Washingtona.

dejwid_filmweb

"American Gangster" w najmniejszym stopniu nie posiada jakichkolwiek kompleksów w stosunku do wymienionych przez ciebie filmów, zgodzę się co do "Chłopców z Ferajny" - są minimalnie lepsi ale co do dwóch pozostałych obrazów to raczej twoja porównawcza wypowiedź jest niedojrzała i nieopierzona.

dejwid_filmweb

Poza tym ciężko byłoby zestawić, porównać, znaleźć podobieństwa i różnice w filmach aż tak oddalonych od siebie w czasie jeżeli chodzi o powstawanie i premierę...

dejwid_filmweb

widzę że jesteś wielkim fanem X faktora i jego X muzy!

ocenił(a) film na 5
dejwid_filmweb

Dobrze ujęte. FIlm może się podobać, ale... nie musi. Przez cały seans czułem, że Scott chce być jak martin Scorsese. Ale Scorsese jest tylko jeden. I jak ktoś mu chce wejść na podwórko, to musi się liczyć z tym, że znajdzie zdechłą rybę pod drzwiami ;)


PS: źle natomiast się dzieje, że takie filmy oglądają dzieci. Oglądają, potem w przypływie euforii przyznają 9/10 na filmwebie (bo wcześniej filmu gangsterskiego nie widziały) oraz obrzucają pozostałych wyzwiskami. Zamiast grzecznie po wieczorynce wypić kakao i pójść spać.

ocenił(a) film na 5
Sony_West

Dobrze ujęte.

ocenił(a) film na 8
Sony_West

Przy komentarzach i ocenach nie podaje się wieku.
Twierdząc, że oceniający ten film na 9/10 są dziećmi próbujesz poniżyć innych użytkowników i tym samym obnażasz tylko swój poziom.

ocenił(a) film na 5
maz9

Nie chciałem poniżyć Was. Powinienem był napisac, że chodzi mi pewne sąsiednie wątki pod powyższym filmem - tam się ludzie zaczęli wyzywać i obrzucać obelgami z powodu ocen filmu. Gdyby byli na wspólnym seansie, w kinie fruwałyby fotele i ekran by spłonał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones