PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719462}
6,6 15 422
oceny
6,6 10 1 15422
7,0 27
ocen krytyków
American Honey
powrót do forum filmu American Honey

Rozczarowanie :(

ocenił(a) film na 4

Niestety z jakiegoś powodu zbudowałem sobie pewne oczekiwania wobec tak głośno wychodzącego filmu, który w dodatku miał opowiadać historię w klimacie, który w większości przypadków łykam jak ciepłe bułeczki.
Jakie było moje rozczarowanie :( Czego można spodziewać się po filmie zatytułowanym "American Honey"? No niestety wylewającego się z ekrany amerykanizmu pod każdą postacią. W tym negatywnym sensie.

Fabuły w tym filmie jest na jakieś 12 minut, cała reszta to wypychanie całości dobrze nakręconymi zdjęciami nie znaczących nic zdarzeń. Biorąc pod uwagę długość seansu wątki można było rozwinąć sto razy lepiej.

I do tego ta muzyka :( Okropnie źle współgra wg mnie z całościowym klimatem.

Bardzo zmarnowany potencjał

użytkownik usunięty
drzymalsw

Dobre zdjęcia, do nich odpowiednia muzyka... i tyle. To jak rozdęty do monstrualnych granic klip, a ja liczyłem na film. Nie wiem na co liczyłem - rozwój akcji, jakiś przekaz, nagły zwrot w punkcie kulminacyjnym? Niczego takiego się nie doczekałem. Film mógłby trwać jeszcze godzinę/dwie, albo skończyć się po 30 minutach. Nie byłoby żadnej różnicy. Wynudziłem się i po prostu zmarnowałem czas. Bywa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
BartasBartas

Morda!Ćwoku!!

ocenił(a) film na 6

Ja ma zupełnie inne wrażenie. O takich filmach mówię: fabułę można opowiedzieć w trzech, dosłownie, zdaniach. Ale przez te 2,5 godziny nie miałam ani raz wrażenia, że któraś scena była zbędna albo za długa.

użytkownik usunięty
ja_gosia

Lubię "kino drogi", w szerokim tego słowa znaczeniu, ale akurat "American Honey" mnie nie wciągnął. Nie byłem ciekaw co będzie dalej, jak potoczy się akcja. Tak to jest, że dany obraz ludzie odbierają w różny sposób. Bywa, że ten sam film jedni ocenią na "10", a drudzy na "1" czy "2".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones