PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473314}
5,6 52 299
ocen
5,6 10 1 52299
Amerykańskie ciacho
powrót do forum filmu Amerykańskie ciacho

Oglądanie tego filmu to nie była rozrywka tylko katorga, do końca nie wiem do kogo jest on
skierowany... nie pasuje do młodzieży, do dorosłych.. kobiet ani facetów. Gra aktorów jest
irytująca, postacie przez nich odgrywane - nieprawdopodobnie głupie, bezmyślne, pozbawione
emocji. Prowadzone przez nie dialogi to jest po prostu już dno dna - żadni ludzie nie prowadzą
takich rozmów w rzeczywistości. Wiem że to film ale.. no panowie, bez przesady.

ocenił(a) film na 7
krolrys

Mam wrażenie że przez poprzednią wypowiedź przebija się pogląd, że ludzie tak w rzeczywistości nie żyją i nie mają takich właśnie życiowych motywacji jakie wiodły Heather i prawie do samego końca również Nikkiego. Tylko żałosna prawda o ludziach jest taka że luksus i blichtr łatwo wchodzi im w krew i dla tzw. high life są w stanie zrobić bardzo wiele, również zrezygnować "z wyższych" pragnień. Nie dzieje się tak od dziś - ileż osób pobierało się czy było ze sobą dla pieniędzy, kontaktów, wygodnego życia bez miłości. Moim zdaniem film nie jest przeznaczony dla konkretnej grupy - pokazuje po prostu postawy które istnieją i albo mieszczą się w czyichś zasadach moralnych albo nie. A dialogi są dość płytkie bo główny bohater inteligencją nie grzeszy - ładnych i głupich też jest niemało. Jak dla mnie ciekawy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones