PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103917}

Amerykanin z Shaolin

American Shaolin
6,8 1 224
oceny
6,8 10 1 1224
Amerykanin z Shaolin
powrót do forum filmu Amerykanin z Shaolin

Jeden z najwazniejszych filmow mojego dziecinstwa,ogladalem go ze 100 razy,zawsze mi sie podobal tak samo mocno.mialem gdzies walsna kasete,ale zaginela.teraz po wielu latach znowu bede go mial,nie moge sie doczekac.
film jest suer od muzyki po aktorow,no i ten niezapomnian klimat.goraco polecam kazdemu milosnikowi filmow"karate".

ocenił(a) film na 9
radical_spike

Mojego dzieciństwa także... zawsze duże wrażenie na mnie wywierał, co prawda już nie takie jak teraz... ale za stare dobre czasy 9 się należy.

ocenił(a) film na 6
radical_spike

Też go masowo oglądałem jak byłem mały.

ocenił(a) film na 7
radical_spike

Kolego mamy koniec 2013 roku a ja ten film właśnie sobie odświeżyłem. Wyciągnąłem kasetę z piwnicy, wideo ze strychu, a telewizor z działeczki przyniosłem. Szokiem dla mnie było , że wszystko działa ja Pan Bóg przykazał ! Oldskulowe białe paski się pojawiają od czasu do czasu, ale tylko dodaje to uroku. Przede mną w cholerę ORYGINALNYCH filmów z Van Dammen , Lundgrenem itp( i wszystkie odcinki czterech pancernych)...i prawie wszystko z hologramem:) Jak to dziadostwo działa, jak płyty sprzed kilku lat odczytać nie mogę na laptopie!!!!????

ocenił(a) film na 10
Ja_pitole

Chciałbyś może sprzedać swoja kopię tego filmu?
A co do twojego gustu filmowego to moge powiedzieć, że też lubię Van Damme'a, kolejny bohater mojego dzieciństwa. Za najlepszy film uważam Kickboxer'a.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones