PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118733}

Amityville

The Amityville Horror
6,7 85 693
oceny
6,7 10 1 85693
6,3 7
ocen krytyków
Amityville
powrót do forum filmu Amityville

Dobry dla laików

ocenił(a) film na 5

Jeśli ktoś jest fanem horrorów to przy tym filmie nie zobaczy nic nowego. Amityville może fajnie zagrany, ale jak dla mnie fabuła taka jak wszędzie. Sorry ale nowy dom, duchy dzieci, opętanie, ksiądz i happy end są w wklejone w praktycznie każdy horror tej klasy. Może gdyby to był mój pierwszy horror oceniłabym go dużo wyżej.
Mimo wszytko uważam, że nie straciłam 1,5h z życia, przynajmniej napatrzyłam się na klatę Ryana *_*

maliwina

Spójrz najpierw na datę tego filmu.:D
Tak na serio to napiszę tylko, że horrory już się wypaliły, bo nie ma już nowych możliwości straszenia widza, innej fabuły czy konwencji horroru. Ostatni horror, który niby coś wprowadzał nowego i był w miarę przyzwoity to "C zwarty stopień".
Poza tym to chociażbyś nie wiem jaki zrobiła sobie klimat przed oglądaniem horroru, to mając więcej niż 15 lat nie będziesz się już niczego bała. Horrory to taki gatunek głównie dla dzieci. Ja po obejrzeniu japońskiej prawdziwej "Klątwy" bałem się nawet wstać do łazienki w nocy, bo oglądałem ją mając 9 lat :D Kiedy wróciłem do tego filmu mając jakoś 17-19 dziwiłem się co takiego strasznego było w tym filmie i jaki on jest słaby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones