PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507}

Amok

6,8 2 325
ocen
6,8 10 1 2325
Amok
powrót do forum filmu Amok

9/10

ocenił(a) film na 9

Jak dla mnie to jeden z kilku dobrych Polskich filmów zrobionych po 90 roku. W czasach syfiastych Polskich produkcji łezka się kręci, że kiedyś można było obejrzeć takie kino. NIESAMOWITY BAKA i świetna Cielecka której nigdy zbytnio nie ceniłem. Maćkowiak mimo że gościa bardzo lubię, przy grze Baki i Cieleckiej zagrał jak amator. Film niesamowity. Popatrzcie na Bakę i jego grę ciała oraz zachowanie, typowe NLP, za naukę takich rzeczy na mieście płaci się 1500 zł z weekend.

ocenił(a) film na 7
jaycutler

"typowe NLP, za naukę takich rzeczy na mieście płaci się 1500 zł z weekend." ???

jaycutler

Dokładnie " nie wykonuję niepotrzebnych ruchów" ;) Sam film jest nakręcony z pomysłem, polskie wall street owszem, na mniejszą skalę, z dzikim kapitalizmem i pewnie kilka sznurków wisiało gdy ktoś w kilka godzin tracił cały majątek. No i ten Baka.... tradycyjnie szara eminencja. Mistrz! Dlaczego nikt nie napisze dla niego roli życia? Zawsze poboczny, który robi za silnik od forda, a cały film jedzie na oleju opałowym zdezelowanym fiatem uno ;)

ocenił(a) film na 5
elmo81

Krótkiego filmu o zabijaniu nie widział?

izaban

oczywiście, że widział i podziwia młodego MB.... ale to było lata świetlne temu....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones