PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753082}

Amok

5,7 29 159
ocen
5,7 10 1 29159
4,4 22
oceny krytyków
Amok
powrót do forum filmu Amok

Ja nie wierzę w polskie społeczenstwo. Jeszcze nawet nie wyszedł a już niektórzy oceniają ten film jak kolejne ścierwo. chociaż scenariusz jest tak intrygujący że może okazać sie jednym z najciekawszych polskich kryminałow jakie wyszły.(oczywiście jeśli tego nie spartolą)

ocenił(a) film na 9
oleksiey2000

Obstawiam, że 99% tych osób nie widziało filmu, ale jutro i w sobotę oceny pewnie skoczą w górę, powiem w tajemnicy, że moim zdaniem film się sam obroni :) Taka obsada i tak głośny temat to gwarancja sukcesu.

ocenił(a) film na 5
oleksiey2000

Oceny uzytkownikow filmwebu sa bardzo trafne, ten film to gniot.

ocenił(a) film na 9
kolczesta

Dlaczego? Mi się podobał, podaj trzy argumenty dla których uważasz, że ten film nie zasługuje na więcej niż 5/10 :)

ocenił(a) film na 5
Novakovsky

1. Gra aktorska
2. Wyolbrzymianie mniej waznych watkow jak np wulgaryzm w ksiazce czy problem alkoholowy policjanta a brak skupienia na tym jak poznal ofiare ( dziewczynę ) czym jej zaimponowal ze dala sie ruchac takiemu typowi. Ja bym to nakrecil w taki sposob. " policjant czyta ksiazkd i czytany fragment jest pokazywany na ekranie jako moment mordu i moment pisania go przez autora", pokazalbym wiecej problemow rodzinnych i naprwno przestawilbym żonę w takim świetle ktore mogloby dac widzowi mozliwosc przemyslenia czy np nie zabil bo mial mltyw. O ktorym ciagle w filmie mowili ze go nie bylo. A przecież zazdrość byla motywem. Dla mnie bohater w ogole nie byl psychiczny. Nie przedstawili tej postaci w takim stopniu abym sie go przerazil i najważniejsze: aktor ktory go zagral to beztalencie. Spier dolony pomysl na postac.
3. Policjant nie wykazal sie zadnym insynktem oraz kreatywnością. Dostal wszystko na tacy. Proces pokazali w 2 minuty..


Film jest porażka. Pomysl dobry. Pani rezyser to g owno

ocenił(a) film na 2
kolczesta

W pełni się zgadzam

ocenił(a) film na 3
kolczesta

zupełnie się zgadzam, film nie wnosi nic , a w dodatku jest nudny

ocenił(a) film na 2
kolczesta

100% racji, gra aktorska to dramat, poboczne wątki zaburzały rytm. Ludzi w kinie film bardziej bawił niż ciekawił. Nie polecam.

ocenił(a) film na 9
kolczesta

"Dla mnie bohater w ogole nie byl psychiczny" - no coś ty, a scena z imprezą gdy wysłał później smsa? Nie chce uzywac wulgaryzmów, ale to było "posypane pieprzem", i akurat psychopatę odegrał bardzo dobrze. A sprawa tych wątków które nie były dokładnie przedstawione, to wydaje mi się, że za tym akurat stoi kwestia tego, że nie chciano urazić niczyich uczuć, bo jednak rodzina ofiary też mogłaby wtedy odczuwać dyskomfort.

ocenił(a) film na 5
Novakovsky

Jedna scena z filmu ktorej nawet nie pamietam bo film byl taki denny. Rodzina ? Widzialem filmy lepsze z bardziej dramatycznymi historiami.

ocenił(a) film na 9
Novakovsky

Mam podobne odczucia. Nie wiem skąd tyle niechęci wśród internautów, gdy wychodziłem z kina, to raczej panował "minorowy" nastrój na skutek tego, że film wywarł na wszystkich duże wrażenie.

kolczesta

To nie są argumenty, tylko komunikat o niespełnionych wyobrażeniach widza. Argument jest na koniec, ale niestety, nie ad meritum, tylko ad personam w dodatku wyrażony wulgaryzmem i zastanawiam się czy nie na bazie uprzedzeń natury polityczno-religijnych

ocenił(a) film na 2
kolczesta

W pełni się zgadzam. Film jest denny.

Ararat_1234

A może jakieś argumenty? Nie rozumiem po co ludzie się wypowiadają w taki sposób.

ocenił(a) film na 5
_Zero_

Poczytaj moje argumenty wyzej

kolczesta

Nie można było tak od razu? Zrozum, że pisanie "Film jest denny" niczego nie wnosi.

ocenił(a) film na 2
_Zero_

Ludzie się wypowiadają w sposób swobodny.
A "Kasia" Adamik (lat 45) chyba już nie rozwinie talentu, którego po prostu nie posiada.

Ararat_1234

Tyle, że taka wypowiedź nic a nic nie wnosi i jest tylko trollowaniem. Jeśli chcesz być trollem to ok.

ocenił(a) film na 2
_Zero_

Przepraszam, że żyję. Pozdrowienia od trolla.

ocenił(a) film na 3
_Zero_

wiesz co(_ ZERO_) , dlatego, ze ten film jest tak słaby, ze nie wiadomo , jak go skomentować, poczawszy od scenariusza , gry aktorskiej, klimatu, nie mogę znaleźć zadnego plusa, a wierz mi , uwielbiam polskie kino i naprawdę widziałam wiele filmow. Rezyserka -_Kasia Adamik, jest corka Agnieszki Holland, wybitnej reżyserki polskiej i światowej - obciach dla matki.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
rafar_fir

Ja tam uważam, że p. Holland wcale nie powinna się wstydzić, wręcz przeciwnie

ocenił(a) film na 6
oleksiey2000

Lepiej napisać do admina strony niż tu, bo nie sądzę że czytają wpisy.
Ale słuszna uwaga, ocenianie powinno być możliwe po premierze filmu.

ocenił(a) film na 4
ari78

Warto pomyśleć o pokazach przedpremierowych, festiwalach filmowych etc.

ocenił(a) film na 9
lysolbysol

Pytanie tylko, na jaką skalę mogło obejrzeć tyle osób na kilku przedpremierowych pokazach

ocenił(a) film na 4
torinho

Nie wiem jak wyglądała sytuacja przed premierą, jednak nie sądzę że ludzie z braku zajęć oceniali filmy których nie oglądali, lub też zamieszany był w to jakiś anty tvn-owski spisek..

lysolbysol

Już się wydałeś politykierze

ocenił(a) film na 4
ari78

każdy film można obejrzeć na kilka dni przed wejściem do kina na pokazach przepremierowych

ocenił(a) film na 6
LAURA_38

No chyba że tak ...

ocenił(a) film na 1
oleksiey2000

A jednak film okazał się totalnym ścierwem

loca_5

Denm to jest Kac vegas któremu dałes 10 by ten film ocenić na 1 to trzeba mieć IQ poniżej 50-ciu rozumiem 3,4

ocenił(a) film na 6
oleksiey2000

Zgadzam się, powinni coś z tym zrobic

oleksiey2000

Tak się właśnie dzieje niestety - recenzja przed obejrzeniem, na łańcuszku skojarzeń typu: Adamik-Holland-lewica-platforma-tusk-bolszewicy-zamach. No i film dostaje 1/10 mimo, że nigdy nie obejrzany

Pawcio_filmaniak

Takich to bym żywcem obdarł ze skóry a serio jednemu drugiemu wyrwał babę życie zrobił koszmarem :D
Mam 1000 sposobów na zemstę.

AdrianDabrowski

To może od razu oddaj się w ręce wymiaru sprawiedliwości. A skąd ja mogę wiedzieć, czy i mojej baby nie będziesz próbował wyrywać? Lepiej żebyś wtedy wcześniej wpadł w ręce wymiaru sprawiedliwości niż w moje:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones