PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31040}

Love's a Bitch

Amores perros
7,8 70 306
ocen
7,8 10 1 70306
7,4 21
ocen krytyków
Amores perros
powrót do forum filmu Amores perros

Dobry

ocenił(a) film na 7

Dosyć długi film , lecz czasami musi taki być by pokazać wszystko co się chce. Ten film taki jest, pokazuje dosadnie coś czego w sumie kamery do końca nie były wstanie pokazać.
Film dla jednych może być rewelacyjnym dziełem, zarazem okrutnym gdyż wzbudza w nas współczucie i wrażliwość dla zwierząt, które są przysłowiowym najlepszym przyjacielem człowieka a dla drugich będzie długim nudnym i mało ciekawym.Na szczęście jest mniej takich osób.
Jednak zaznaczam nie jest to tylko film o krzywdzie zwierząt ,ale też o krzywdzie człowieka a także o tym ,że czasami swoim okrucieństwem nie różnimy się od tych morderczych psów. Bywamy tacy sami.
Mimo interesującego tematu do końca nie przemówił do mnie ten film i nie wzbudził takich emocji jakie oczekiwałem, widocznie miałem zbyt wielkie oczekiwania.
W każdym razie ja umieszczam swoją ocenę gdzieś po środku z takim solidnym 7,5/10.
Jest to naprawdę dobry film, któremu według mojej oceny brakuje jeszcze czegoś bardziej porywającego. Mimo wszystko warto obejrzeć ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones