PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=246413}
7,4 19 491
ocen
7,4 10 1 19491
6,6 5
ocen krytyków
Angel A
powrót do forum filmu Angel-A

Łał.

ocenił(a) film na 9

Nic więcej nie jestem w stanie powiedzieć. Zdecydowanie ląduje wśród moich ukochanych filmów, które mogłabym oglądać niemal każdego dnia :)

ocenił(a) film na 7
Nyscirre

Tak ten film warto oglądać kilkukrotnie, choćby dla samego anioła!

ocenił(a) film na 8
zjonizowany

hah, rzeczywiście, każdy chciałby takiego Anioła stróża!

ocenił(a) film na 7
famous_diva

W pewnym sensie mamy Anołów, o ile ktoś w to wierzy (do pewnego stopnia czując opiekę i nawet zwracając się doń).
Z pewnego punktu widzenia, może nawet to lepsze postaci, bo w pełni wirtualne (nie widoczne) dzięki czemu dyskretne.

Kto wie.. sam się tym nie interesuję, ale tu i ówdzie słyszę (jest na ten temat wiele książek, kursów, przewodników).

Nyscirre

Zakochałem się w tym filmie, więc, rozumiem.
Angel-A

ocenił(a) film na 8
Nyscirre

hej, w mym notowaniu także znajdzie pozycję wśród ulubionych, ale zdecydowanie nie do oglądania dnia każdego :)

ocenił(a) film na 8
Nyscirre

Początek było mi ciężko przejść, ale potem się rozkręcił i również stał się jednym z moich ulubionych.

Choć w przeciwieństwie do reszty męskiej części widzów - mnie się anioł nie podobał (znaczy nie fizycznie), a często oglądam filmy dla ładnych aktorek.... Ten film zdecydowanie wessał mnie czymś innym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones