PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114977}

Ania z Zielonego Wzgórza: Dalsze losy

Anne of Green Gables: The Continuing Story
7,0 17 530
ocen
7,0 10 1 17530
Ania z Zielonego Wzgórza: Dalsze losy
powrót do forum filmu Ania z Zielonego Wzgórza: Dalsze losy

Film niezly, ale bardzo zirytowal mnie fakt, ze ma niewiele wspolnego z ksiazka...Wlasciwie tylko kilku bohaterow...Gdzie Jim,Walter,Nan,Di,Shirley i Rilla?Gdzie Zuzanna i panna Kornelia?Gdzie pastor Meredith, jego dzieci I Mary Vance?Gdzie Ewa i owen Ford,ich dzieci Krzys i Polcia, kapitan Jim?Gdzie wierny pies Wtorek?I gdzie pozostali bohaterowie?Gdzie Wymarzony Domek i Zloty Brzeg?Fakty w filmie prawie wogole sie nie zgadzaja.Owszem, I wojna swiatowa dotknela bezposrednio Anie i Gilberta, ale uczestniczyli w niej ich synowie, a nie oni sami.Bardzo rozczarowalo mnie takie potraktowanie sprawy...Mam nadzieje ze jeszcze ktos nakreci prawdziwa adaptacje dalszych losow Ani.Czesto wracam do tych ksiazek, zwlaszcza do ostatnich tomow.Szczegolnie lubie "Rille ze Zlotego Brzegu", pomimo, ze momentami jest bardzo smutna...Zalewam sie lzami po nadejsciu wiesci spod Courcelette :( ...
Serdecznie pozdrawiam wszystkich milosnokow serii o Ani :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones