PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114977}

Ania z Zielonego Wzgórza: Dalsze losy

Anne of Green Gables: The Continuing Story
7,0 17 530
ocen
7,0 10 1 17530
Ania z Zielonego Wzgórza: Dalsze losy
powrót do forum filmu Ania z Zielonego Wzgórza: Dalsze losy

i nie obchodzą mnie okropne komentarze innych ;)

imagination90

Ja tak samo:)uwielbiam i kocham. Nigdy mi się nie znudzi! Jesteśmy już dwie:)

imagination90

ja też uwielbiam te 3 częśći! poprostu te filmy są wspaniałe!, lepsze od ksiązek....
tylko tu jest błąd bo ona przecież wyszła za Gila więc powinna mieć: Anna Blythe ;D
wiec tu bład jest

Carla

Bzdura, jak mało która. Film NIGDY nie będzie lepszy od książki.

ocenił(a) film na 4
imagination90

Jako film daje się oglądać. Ale co to ma wspólnego z Anią Shirley? Znajdź
chociaż jedno wydarzenie z całego filmu, które zostało opisane przez LMM.

ocenił(a) film na 10
imagination90

ok wszystkie 3 części tylko uważam że za duży odstęp w adaptacji między 2a3częścią bo aż 13lat!!!!i niestety aktorzy już się z lekka postarzali a Gilbert stracił na urodzie Ania też bo mimo że ruda to ta aktorka ma coś w sobie i uważam że jest mimo wszystko ładna

imagination90

Jako samodzielny film jest bardzo dobry i mogę go oglądać za każdym razem kiedy leci w telewizji. Co do książki to nie ma z nią nic wspólengo, ale mi to nie przeszkadza, bo najpierw widziałam film, a książkę czytał później ;P

Chociaż wiem, jakie to jest czasem denerwujące. Tak samo było w przypadku "Pamiętnika księżniczki 2", który jest kontynuacją filmu, a nie adaptacja którejkolwiek z kolejnych części sagi.

ocenił(a) film na 7
Melanie_31

Ja też kocham

ocenił(a) film na 9
Melanie_31

Gdybym najpierw obejrzała i wzięła film na serio, to bym się rozczarowała. Film potraktowałam jako zupełnie inną historię, o innym tytule, tylko z "przypadkowym zbiegiem" bohaterów. Podobieństwo do lektury zero. Powinni nakręcić części ZGODNE z powieścią pt. Rilla ze Złotego Brzegu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones