PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653414}

Anioł śmierci

The Woman in Black 2: Angel of Death
5,2 18 838
ocen
5,2 10 1 18838
5,3 3
oceny krytyków
Anioł śmierci
powrót do forum filmu Anioł śmierci

Rewelacja :D

ocenił(a) film na 8

Film super jak i fabuła rewelacyjna no może trochę koniec mi się podobał bo był może mało dopracowany oczywiście moim zdaniem. Byłam na tym w kinie i przyznaję bez bicia że paręnaście razy podskoczyłam i było widać że nie tylko ja :D
A dla tych co tak ten film hejtują no to pewnie oglądali go w dzień z osobami które cały czas się śmiały.. Do horroru musi być klimat :D
Polecam.!!

Yui226

Ja też byłem na nim w kinie i mnie nie powalił.
Film byłby świetny gdyby wycieli 2/3 tych przewidywalnych i dziecinnych jump scen.
Jedynce przy której można było się naprawdę przestraszyć do pięt nie dorasta.

ocenił(a) film na 8
frugo666

No każdy ma swoje zdanie.. ;p

frugo666

Chyba widzieliśmy jakiś inny film bo jump scen było trzy, góra cztery. Chyba, że inaczej pojmujemy jump sceny. Dla mnie chyba jedyną dobrą jump sceną- było jak pod koniec filmu nagle twarz tej kobiety w czerni się pojawiła, wcześniej na początku filmu była ta scena z ręką co wychodziła z ziemi, jeszcze pod koniec też była jakaś jedna czy dwie, ale mało straszne to nie zapamiętałem. Gdyby ten film miał tak dużo jump scen o których piszesz to wystawił bym mu 10 i piał nad nim z zachwytu a tak jak dla mnie za mało jump scen, można powiedzieć prawie w ogóle.

Andrzejek324

Właśnie widać jak oglądałeś ten film bo ręka nie wyszła z ziemi tylko z koca.

frugo666

Ja tam żadnego koca nie widziałem, tylko ręke wychodzącą z ziemi. Chyba oglądaliśmy inny film.

użytkownik usunięty
Andrzejek324

Ręka wyszła z koca (z kołyski). I chyba wszystkie ,,straszne" sceny to sceny typu jumpscare. To było strasznie wkurzające. I bardzo przewidywalne. Końcowa scena przewidywalna do bólu. Jeśli w całym filmie występują tylko takie sceny to wiadomo co będzie na koniec. Miałem nadzieję, że na koniec reżyser tego oszczędzi, ale niestety brnął w to konsekwentnie do samego końca.

Ja właśnie najbardziej uwielbiam jump sceny. Niestety w tym filmie naliczyłem ich raptem trzy a to dla mnie zdecydowanie za mało.

ocenił(a) film na 8

Zgadzam sie reka wyszla z koca z kolyski widac ten moment niektorym uciekl.

ocenił(a) film na 2
Yui226

Rewelacja? Pod jakim względem? Przecież ten film to jakaś żenada. Kupy dupy się to nie trzyma. Gdyby nie wzmocnione efekty dźwiękowe to raczej bym zasnął z nudów :/ ale nie na tym powinien bazować dobry horror

ocenił(a) film na 8
axl2_2

No to może dla ciebie.. Ja się trzymam innego zdania i tak zostanie

ocenił(a) film na 2
Yui226

Spoko :) nie chodzi o prowokację tylko o miejsce na opinię każdego. Pozdr

ocenił(a) film na 8
axl2_2

Ok ok przecież wiem :D

Yui226

ja się zgadzam. Mnie się też bardzo podobał. Klimacik niesamowity. Siedzi mi w głowie jeszcze dzisiaj :)

ocenił(a) film na 8
kino_film

No to super ;) Właśnie tak paczę i strasznie jest mało takich osób co chwalą ten film.

ocenił(a) film na 6
Yui226

Bo film jest po prostu słaby. Puls mi skoczył tylko w jednym momencie (pielęgniarka niosąca dziecko).
O ile w poprzednim filmie fabuła była jeszcze jako tako sensowna, tak tu jest strasznie miałka i w ogóle kupy się nie trzyma. Już dawno nie widziałem filmu, który byłby aż tak robiony na siłę...

ocenił(a) film na 4
Yui226

Moim zdaniem znów w tej części mamuśka miała swoje 5 minut i to nie całe, nie widziałam oprócz jej paznokcia nic więcej, zamigotała jak gwiazda przez chwilę, i zgasła z całym na pięciem jak słynna pojara. Odrobina dobrego klimatu, nie zmienia faktu iż film był po prostu słaby. A tak długo na niego czekałam ehh

Yui226

Którą część lepsza 1 czy 2?

Cudaczek.

Zdecydowanie pierwsza

ocenił(a) film na 3
Cudaczek.

Oryginał Kobiety z czerni z 1989r. Polecam.

ocenił(a) film na 8
Cudaczek.

Dla mnie 2cz.o wiele bardziej straszniejsza i lepsza

ocenił(a) film na 9
Yui226

Mnie tez bardzo sie podobal. 2 czesc lepsza od 1. Edward poprostu rewelacja,uwielbiam tego malego.



BiBA_5

W stanach film sobie chwalą,zwłaszcza fabułe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones