PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36065}

Anioł śmierci

Blood of the Innocent
4,6 771
ocen
4,6 10 1 771
Anioł śmierci
powrót do forum filmu Anioł śmierci

Wybuchowe żuki :D

ocenił(a) film na 5

Nic mnie tak nie rozwaliło jak wybuchowe żuki. Jestem przyzwyczajony, że w filmach amerykańskie auta wybuchają - polskie prawie nigdy. Ta produkcja pokazała jednak, że nasze rodzime żuki świetnie poddają się amerykańskiej myśli filmowej. I jeszcze policyjny polonez a la Borewicz. Nawet jak na Polskę 1995 roku to zbyt wiele przekoloryzowano. To raczej wygląda na Polskę końca lat 80. W każdym razie ciekawe i zabawne by amerykańskie kino akcji przenieść z Chicago czy NY do Warszawy. To musi być bardzo egzotyczne dla amerykańskiego widza - nietypowe samochody, obcy kraj, rosyjska mafia... oczywiście nie obyło się bez specyfiki tego typu filmów - zakłady produkcyjne i magazyny, gdziem można urządzać strzelaniny. Nie ma to jak Amerykaniec pędzący sanitarką marki Nysa :D

użytkownik usunięty
MUR

Mnie rozwaliła scena gdy CZARNA WOŁGA porywa dziecko. Jednak babcia miała racje że jak będę nie grzeczny to czarna wołga mnie zabierze :P

ocenił(a) film na 5

Jestem mega zdumiony ze nikt z polskiej obsady nie zwrocil uwagi ze wszystko jest nieco malo realne jesli chodzi o zycie w Polsce. Raczej granaty tak na miescie nigdy nie lataly. Mafia gustowala w zachodnich autach a nie ruskich limuzynach zas samych ruskich to moze bylo duzo ale na stadionie. W dodatku te dorozki na kazdym rogu mnie rozbawily oraz poscig uliczny ktory zaczal sie jak dobrze zauwazylem w Lezajsku a konczy sie na rynku w Warszawie :)

Alan83

Dla mnie nalepsza była tańcząca Anna! Zaszalała dziewczyna... xD

Alan83

Dla mnie najlepsza była tańcząca Anna! Zaszalała dziewczyna... xD

ocenił(a) film na 7
Harl

Tak to jest powalające
Wybuchające żuki ruska dzielnica plus ruska mafia skorumpowana policja
Amerykanie nic o polsce nie wiedzą to banda kmiotków

ocenił(a) film na 7
giovanni50

Ten film powstał dla amerykańskiej widowni, a ta o Polsce nic widzieć nie musi. My oglądamy mase filmów realizowanych w różnych krajach i też jesteśmy przekonani, że oddają one rzeczywisty stan.

ocenił(a) film na 7
Shape

Shape o niebo lepszy był film Cudzoziemiec.Tam Polaków pokazali znacznie lepiej
Polski wątek był też w serialu Capital City

ocenił(a) film na 3
Shape

Tak, ale my nie kręcimy ''amerykańskich'' filmów, aby je przekłamywać, tak jak zrobili to Amerykanie. Gówno o nas i o naszej historii wiedzą jak widać hehe

ocenił(a) film na 3
MUR

Wybuchające ''żuczki'' są the best!!! :) W ogóle czarna wołga (symbol tamtych lat), też daje radę. Granaty na bazarku to już lekka przesada. Żmijewski się długo nie nagrał, główny bohater (hehe) gra kiepsko, a angielski naszych niektórych aktorów woła o pomstę do nieba :) Ogólnie tania sieczka, kicz i tandeta, ale da się oglądać. Ale to chyba tylko zważywszy na fakt, że akcja jest w naszym kraju. A no i dowiedziałem się, że Nisko leży u stóp Karpat :) Jak to człowiek nawet nie wie gdzie dokładnie mieszka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones