PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31933}

Anna i wilki

Ana y los lobos
7,5 2 566
ocen
7,5 10 1 2566
Anna i wilki
powrót do forum filmu Anna i wilki

nie wiem w jakim celu autor opisu podaje zakonczenie filmu jak sam wspomnial "szokujace" (po przeczytaniu opisu juz mniej) - jesli chcial blysnac znajomoscia fabuly to pozostaje mi tylko pogratulowac; moze samo zakonczenie nie jest tak nieprzewidywalne (bo jest) jak np. w "Rozmowie" (opis do niej to szczyt glupoty), ale streszczac to sobie moze Mode na sukces albo Klan a nie filmy tej klasy

ocenił(a) film na 9
poiuyt

Zgadzam się w pełni, opis zupełnie nie oddaje atmosfery filmu i zniechęca. Powinien być usnięty. Film jest świetny i polecam wzystkim!

użytkownik usunięty
poiuyt

"Durny opis" pochodzi niemalże w całości z "Ilustrowanego leksykonu filmu europejskiego" wydanego w 2003 r w Poznaniu, red. prowadzący Wojciech Wolarski, autorka notatki Mirosława Mielcarek. Nie zauważyłam w publikacji równie durnego opisu Klanu, widocznie przeoczono.

ocenił(a) film na 9

Ok, to już wiem czego nie kupować.
dzięki

ocenił(a) film na 7
poiuyt

Opis jest w sam raz, nie rozumiem czemu się tutaj burzyć, przecież nie jest spoilerem, a to że napisane że zakońćzenie jest szokujące, to nie jest zdradzanie fabuły, bynajmniej mnie zachęciła ta wzmianka do obejrzenia filmu a nie odwrotnie

huo_sanchez

Widzę, że opis został wreszcie zmieniony. Mój post odnosił się do wcześniejszego, który streszczał całą fabułę, łącznie z finałem. Aktualny opis jest ok.

ocenił(a) film na 7
poiuyt

Aha, teraz rozumiem
pozdro

poiuyt

Dobrze, że nie czytałam. Do tego ten plakat...

ocenił(a) film na 8
TheNaturat_2

Plakat faktycznie zbyt wiele zdradza. Przez spory kawałek filmu w napięciu czekałam na scenę obcinania włosów, bo plakat "zapowiedział", że takowa będzie. Chociaż finał i tak mnie zszokował.

użytkownik usunięty
TheNaturat_2

Plakat rzeczywiście tragedia. Również to mój trzeci film i chyba też mam ochotę na więcej...

A jakie widziałaś wcześniej?
Ja "Nakarmić kruki" 3 razy i "Mrożony peppermint".

użytkownik usunięty
TheNaturat_2

Również "Nakarmić kruki", a oprócz tego "Ja, Don Giovanni". Ten drugi kiepsko moim zdaniem, ale tematyka moja, więc wypadało zobaczyć.

Tak słyszałam właśnie, że te starsze filmy są dużo lepsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones