PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756360}

Annabelle: Narodziny zła

Annabelle: Creation
6,2 66 250
ocen
6,2 10 1 66250
6,0 6
ocen krytyków
Annabelle: Narodziny zła
powrót do forum filmu Annabelle: Narodziny zła

Pierwsza część jak dla mnie rewelacja, myślałem że po tylu pozytywnych opiniach obejrzę absolutny hit, który przebije samą Obecność z 2016 r. Co natomiast dostałem - średnie kino, gdzie jedynie klimat jest świetny. Napięcie zerowe, aktorstwo takie sobie (Talitha Baterman wyrżnęła pod tym kątem całą obsadę), reszta jeżeli chodzi o oprawę techniczną pozostawia wiele do życzenia. Film ogólnie na średnim poziomie, jedynka zdecydowanie lepsza. Zakończenie słabe.

Nekromanta21456

Zgadzam się! Moim zdaniem również pierwsza część była o wiele lepsza, a przede wszystkim - mniej tandetna..

ocenił(a) film na 7
Nekromanta21456

Na pierwszej części byłam w kinie, ale na drugą już się nie wybiorę. Pewnie jeszcze sobie poczekamy na tak dobry horror jak Obecność, chociaż może Halloween przyniesie nowe (oby ciekawe) produkcje ;-)

ocenił(a) film na 5
nemies696

Również byłem na pierwszej części w kinie i zakochany w niej wybrałem się na drugą. Efekt opisałem powyżej. Na dobry horror chyba już się nie doczekamy, już mało co jest oryginalne. Chociaż zdarzają się "dobre" horrory.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones