PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756360}

Annabelle: Narodziny zła

Annabelle: Creation
6,2 66 326
ocen
6,2 10 1 66326
6,0 6
ocen krytyków
Annabelle: Narodziny zła
powrót do forum filmu Annabelle: Narodziny zła

Ten film jest jak 7/20 a nie jak 7/10. Nie porownujcie tego nawet do obecności albo naznaczonego . To nawet obok tego filmu nie stało. Wieje nudą ,przez cały film miałem wrażenie że gdzieś już to widzialem(tak wiem obecność też bazowalo na klasycznych trikach).
Przede wszystkim zwrócę uwagę na pewien aspekt:to miała być historia lalki anabelle,mniej więcej po 3/4 filmu wspomniane jest w ciągu 15 sekund skąd pochodzi jej "demoniczna moc". Tyle dostajemy od twórcy tegoż dzieła.

Nie wspomnę o tym że słychać było lament całej sali po seansie z niezadowolenia.

Nie polecam.

Skril3x

zgadzam się. A "Obecność" jest wybitnym horrorem (jak dla mnie :-)

ocenił(a) film na 3
Andy_Meet

...szczególnie druga część.

ocenił(a) film na 3
Skril3x

Miałam podobne odczucia do tego film banalnie przewidywalny...rozczarowanie na całej linii.

ocenił(a) film na 6
Skril3x

Czy ja wiem miejscami był całkiem interesujący, a obejrzałem już sporo horrorów;) Dałem 6 ale tylko dlatego, że ta była zdecydowanie lepsza od pierwszej przynajmniej jak dla mnie;) Trzeba przyznać, że miejscami strasznie irytujący, poucinane wątki, niedomówienia no i brak logiki np. dziewczynka się drze a te nic nie słyszą mimo że znajdowały się niedaleko za to gdy krzyczała w szopie to już słyszały. No i miejscami trochę śmiesznie było:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones