PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700711}
5,7 85 402
oceny
5,7 10 1 85402
4,0 5
ocen krytyków
Annabelle
powrót do forum filmu Annabelle

Ogórki

ocenił(a) film na 5

Do tej pory siedzi mi to w głowie. Jak ona mogła tak łatwo otworzyć ten słoik z ogórkami ?!

SensationTMF

Bo to byly szatanskie pickle, normalnych ogorkow by nie otworzyla za zadne skarby. Te ogorki byly katalizatorem wszystkich pozniejszych zdarzen.
A tak powaznie, moment otwierania jest pominiety w filmie. Scena gdy trzyma sloik zamkniety (ok 26 minuta filmu), pozniej inna kamera gdy trzyma sloik otwarty I siega po pickle. To przejscie kamery nie jest przypadkowe. Zreszta, jak jadla tego ogorka, aktorka zagrala tak naturalnie ze jest szczesliwa podczas konsumpcji bo po prostu byla po mekach i w koncu udalo jej sie otworzyc ten sloik. No wlasnie, ta scena zostala wycieta z filmu. Na specjalnej uncut wersji dvd jest ta scena z 7 minutowym fragmentem gdy otwierala sloik. Pewnie za kilka lat w kinach pojawi sie wersja rezyserska I beda tlumy czekac przed kinem aby zobaczyc ta wycieta 7 minutowa scene. Ja jej nie widzialem ale czytalem recenzje tych szczesliwcow ktorzy uwazaja, ze to jest najlepsza scena otwierania sloika ogorkow w historii kina. Ciekawe dlaczego wycieli.. Podobno ze wzgledu na to ze strasznie stekala a nawet puscila gazy. Czekam na to dvd, musze to zobaczyc.

ocenił(a) film na 5
dabram17

Już nie moge sie doczekać

ocenił(a) film na 6
dabram17

Jestem szczęśliwcem któremu udało się obejrzeć wspomnianą 7-minutową scenę, przyznam szczerze ze gdyby dodali to w pełnej wersji oskar byłby murowany.
Szczególnie ze napięcie było niesamowite, sam podgryzałem sobie z nerwów paznokcie, ta scena tak mocno podkręciła klimat grozy.... tego się nawet nie da opisać słowami.

ocenił(a) film na 5
Asvers

Zazdroszczę, może się wymienisz na thriller ze sceną o obieraniu cebuli? Film z roku 1978 "Męczarnia Michelle O'Connor" - oczywiście pełna wersja reżyserska i materiały dodatkowe, min: 134 duble wspomnianej sceny oraz wycięta scena "tarcie chrzanu bez tarki" - prawdziwa stara szkoła...

ocenił(a) film na 7
SensationTMF

you made my day :D

ocenił(a) film na 6
SensationTMF

Jest kilka szkół interpretacji tej sceny. Ja widziałam węgierską wersję tego filmu i tam było to wytłumaczone , że to wcale nie były ogórki. To było coś w stylu puszki pandory. Słoik pandory. I szatan pomógł jej te ogórki otworzyć, żeby ona się nie zniechęciła zbyt mocno zakręconym słoikiem i żeby z tego wk***wa nie sięgnęła po zasmażane buraczki, które stały niedaleko. A szatan wcześniej podłożył te ogórki w Tesco i opętał ją potem, żeby wybrała dokładnie ten słoik, z tymi ogórami. Ogolnie to nie chce spoilerować...

ocenił(a) film na 4
joacha1983

Najlepszy wątek na filmwebie:D

ocenił(a) film na 4
ala_73

"One true master of the world"

ocenił(a) film na 5
SensationTMF

Mnie rozwaliła pierwsze scena ataku, żona w ciąży, a mąż ją samą zostawia wiedząc, że mordercy są obok, jprdl..

ocenił(a) film na 6
SensationTMF

Był niedokręcony. Sam go wpierw odkręciłem i zakręciłem lekko.
Byłem na planie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones