Hawkeye

Jak już wiadomo ''Ant man i Wasp'' będzie się działo dwa lata przed ''Infinity War''. A tam jest powiedziane, że i Ant-Man, i Hawkeye są w areszcie domowym. Więc w tym filmie zapewne będzie pokazane jak zarówno Ant-Man, jak i Hawkeye się do tego aresztu dostali. Poza tym zwróćcie uwagę na to, że w praktycznie każdym solowym filmie z uniwersum Marvela pojawia się inna ważna postać jak na przykład: Stark w Spider-Manie, Doctor Strange (i Banner) w Thorze:Ragnarok, Thor w Doctorze Strange'u, czy Falcon w Ant-Manie.
Dlatego też obstawiam, że w tym filmie zobaczymy właśnie Bartona. Zapewne będzie to tylko epizodyczna rólka, może nawet w scenie po napisach, ale jest duża szansa, że się pojawi.

2
  • Film się rozgrywa od razu po Kapitanie Ameryce: wojnie bohaterów, gdzie Ant-Man i Haw trafili do najbardziej strzeżonego więzienia, ale dogadali się i dostali areszt domowy. Koniec. W jednym ze zwiastunów jest pokazane jak Scott zostaje doprowadzony do mieszkania i przypięto mu obroże na nogę by go pilnować. Co do pojawiania się innych postaci w filmach to zauważ, że przed Avengers Czas Ultorna tego nie robili, a w Spider - Manie czy Thorze są to celowe zabiegi: W Spider- Manie Iron Man robi za mentora by przyciągnąć większą część fanów MCU, w Thorze Hulk pojawia się dlatego by rozwijać tę postać (Hulka) bez potrzeby robienia o nim filmu (Uniwersal dostałby niezłą kasę za free gdyby MCU udało się zrobić dobry film o Hulku). Dlatego też jeżeli JEŻELI miałby się pokazać Howkeye to prędzej w napisach końcowych by nawiązać do Infinity War bądź do Avengers 4.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: