PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=257691}
7,0 164 199
ocen
7,0 10 1 164199
7,0 31
ocen krytyków
Ant Man
powrót do forum filmu Ant-Man

Po pierwsze, zastanawiam się jak mrówki dostały się do laboratorium, skoro Ant-man musiał płynąć rurami? Po drugie, dlaczego Hank Pym, po śmierci swojej żony, nie usunął z kombinezonu możliwości zmniejszenia się do poziomu molekularnego, aby wypadek się nie powtórzył? Nie wiem czy odpowiedzi na te pytania nie było w filmie, czy po prostu ich nie wyłapałam, dlatego zwracam się do was.

natigadi

1.Nie wiem
2.Albo zapomniał, że go ma albo liczyl że ktoś go użyję

ocenił(a) film na 5
natigadi

1. jeden z wielu nielogicznych błędów w filmie
2. to nie był wypadek, ona się celowo poświeciła żeby rozbroić bombę

ocenił(a) film na 6
natigadi

1.Musiał płynąć rurami ,aby nie włączyć alarmu.Później już było wsio jedno i mrówki właziły każdą możliwą drogą..
2. To nie był wypadek,zachowała się jak bohater.Pym poświęcił lata ,aby to zbadać i ją uratować..

Ogólnie dla mnie najsłabszy,najnudniejszy film ze stajni Marvela a oglądałem wszystkie.Jedynie pare minut z Falconem dało rade a to za mało ..żenua byłąby jeszcze .jakby wcisnęli tam Petera Quilla..Pym chciał nas 'na siłe' przekonać do powagi sytuacji aż za bardzo..i w ogóle szkoda mi czasu na komenty 6/10 to max ,film na raz a mogłem MI5 oglądnąć..

natigadi

2. Scott sam w tym grzebał - był taki moment jak Pyme mu mówił żeby nie popsuł regulatora czy coś w tym stylu.

natigadi

Nie szukaj sensu w parodii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones