PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726898}

Apostoł

L'apôtre
6,9 906
ocen
6,9 10 1 906
Apostoł
powrót do forum filmu Apostoł

GÓW*O

ocenił(a) film na 1

katują tym biedne dzieci na religii, mnie osobiście juz od jakichs 3 tygodni a chyba widać ze nie trwa aż tyle (jedyna zaleta) nic w tym nie ma pięknego nir wiem kto to napisal....nuda i tyle i jeszcze taki lektor ze wszystko brzmi jak kabaret klocucha a nie film, scena walki chociaż śmieszna ale to tyle
poza tym i tak się śmiać nie można bo się baba drze
w skrócie
wady filmu:
słaby film
słabe dialogi
słabi aktorzy
słaba fabuła
słaby lektor
troche za długi mimo ze średniej długości
zalety filmu
dosc krótki ale i tak za długi
śmieszna scena walki
śmieszny brat głównego bohatera
nie polecam

ocenił(a) film na 8
olestylinson

Bredzisz dziecko.

ocenił(a) film na 1
pnasilowski

kto tu jest dzieckiem panie miki

olestylinson

Żałosne

Salmonella31

Jeb*ni śmierdziele

Salmonella31

Miejsce dla gimbazy nie jest tutaj

Salmonella31

Co juz nie skomentujesz

ocenił(a) film na 8
Salmonella31

Wyluzuj.

ocenił(a) film na 8
olestylinson

Ten kto uczęszcza na religię. Ja mam 33 lata. :P

pnasilowski

umysłowo chyba 13 panie miki, proszę się nie ośmieszać

ocenił(a) film na 8
xyacoobx

Mógłbyś uzasadnić swoją ocenę? Masz bardzo przenikliwy umysł skoro wywnioskowałeś to z jednego zdania i dwóch równoważników zdań, które tutaj napisałem. :D

ocenił(a) film na 8
olestylinson

Wystawiłeś "laurkę" sobie i swoim rówieśnikom. Oczywiście masz pełne prawo do swojego zdania i film może Ci się nie podobać ale ani nie podałeś ani jednego rzeczowego argumentu, ani nie wysiliłeś się na jakiś poważny komentarz. Film to nie tylko efekty, ruch kamery czy sceny walki. Ten film jest trochę ponad to. Sam w sobie niesie przesłanie, świetnie pokazuje jedną i drugą religię, ma wspaniałą puentę, jest dobrze zagrany. Jeśli go nie zrozumiałeś wróć do niego za parę lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones