PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10156}

Appaloosa

The Appaloosa
6,5 1 571
ocen
6,5 10 1 1571
6,0 4
oceny krytyków
Appaloosa
powrót do forum filmu Appaloosa

9/10

ocenił(a) film na 7

Wydawało sie że to będzie średni western dobrze, że sie myliłem film ciekawy, niesamowity marlon brando, przerażający john saxon. Ogólnie miło sie patrzyło na ten film.

ocenił(a) film na 9
Thief_

Oj tak, fenomenalna gra aktorska w połączeniu ze świetnymi ujęciami sprawiają, że wczuwasz się niczym byś tam był. (Spoiler->) Niestety, zakończenie nie było moim zdaniem udane. Oglądając Appaloose podświadomie oczekiwało się bardziej skektakularnego finału. Tym czasem groźny Medina padł niczym tchórz, a my nie poznaliśmy dalszych losów Fletchera. Mimo tego western pierwsza klasa.

Thief_

Film jak dla mnie OK- czyli 5/10.
Oglądałam go 2 razy. Bardzo dobra gra Marlona Brando, ale zakończenie rzeczywiście niezbyt efektowne i nudne.
Tak jakby pod koniec już nikomu się nie chciało nakręcić lepszej akcji.

ocenił(a) film na 7
lays19_91

ale czego oczekujecie? na poczatku filmu mowil do "brata" ze chcialby poznac kobiete i sie tu przeprowadzic. ona nie chciala do tamtego wrocic wiec zostala z Marlonem. tylko troche naciagane bo nawet nie bylo widac uczucia miedzy nimi. mimo to film mi sie podobal. troche niedociagniec jest - Brando ukaszony, mowi lezac w grobie ze nie da rady wstac ale cudownie odzyl. tak samo jak po ukaszeniu. ale moge na to przymknac oko bo ten film ma w sobie pewien urok. odbiega od schematu westernu i w ciekawy sposob jest to przedstawione. co do Brando to nistety nie wykazal sie. dla mnie rola bezbarwna natomiast Saxon naprawde byl s******lem ale momentami z klasa. ciekawie sie to ogladalo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones