PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=335340}
6,6 12 754
oceny
6,6 10 1 12754
Appaloosa
powrót do forum filmu Appaloosa

Dobre kino!

ocenił(a) film na 8

Klasyk, prócz rewolwerów odczuwamy na planie obecność charakterów!
Brawo!

ocenił(a) film na 9
thuscomethusgo

Zgadzam się...z początku byłem zniechęcony opiniami ale okazało się, że to tylko malkontenci, którzy nic nie wiedzą o westernach! Świetny film ^^ może sięgnę po książkę. Szczególnie finał filmu i jego prostota była świetna xD

ocenił(a) film na 8
kalamir

Średnia 6,6 dla tego filmu?
No tak, zwolennicy transformersów, avatara i innego ścierwa...;)

ocenił(a) film na 9
thuscomethusgo

Podobały mi się zarówno Appaloosa jak i tytuły wymienione przez ciebie. Myślę, że raczej chodziło ci o fanów Zmierzchu :D

ocenił(a) film na 8
thuscomethusgo

Lubię "Avatar", a tym filmem byłam zachwycona :P

ocenił(a) film na 9
thuscomethusgo

Okazuje się, że nadal się da - i sprawy honorowe, i dziarskie dialogi.
Ta scena, kiedy Bragg pyta, gdzie mu konia zabierają... kurczę, niejeden tak o kochankę w filmie nie zapyta (^_~)

ocenił(a) film na 9
TangoAndWaltz

W realu Irons jeździ konno, to wie, co znaczy koń. Szczególnie takie dziarskie stworzenie, jak tutaj.

thuscomethusgo

Dobry film. Świetne kreacje choć postacie głównych bohaterów są tak surowe i prostolinijne, że z początku wydają się drewniane. Z czasem oswoiłem się z tym.
Przez swoje zamiłowanie do zasad wydawali mi się do bólu przewidywalni, ale mimo to zaskoczyli w końcówce.
Polecam!!

ocenił(a) film na 6
thuscomethusgo

Według mnie ten film to nie był całkiem klasyczny western, dialogi bohaterów są dziwne jednym słowem i kojarzą mi się z filmami braci Coehen, chociaż nie są tak dobre.
Do tego większość ludzi jest zdecydowanie zbyt czysta ;)

ocenił(a) film na 8
thuscomethusgo

Znakomita ballada o dziwce w wersji westernowej - 8/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones