PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=335340}
6,6 12 759
ocen
6,6 10 1 12759
7,5 4
oceny krytyków
Appaloosa
powrót do forum filmu Appaloosa

Ten Film

ocenił(a) film na 8

Psuje tylko jedna postać , Renée Zellweger.

ocenił(a) film na 6
spiderslg

Zgadzam się w 1000000 % nie wiem czy to wina jej jako takiej samej w sobie czy postaci którą grała, może jak by byla bardziej ''wierna'';) uraczyła by mnie ,a tak wszyscy na na super plus ona na minus ..

ocenił(a) film na 9
spiderslg

Wg mnie zagrała jak zwykle świetnie. Film był w klimacie, w którym nikt nie mógł się szczególnie popisywać. Większość aktorów wpasowała się w klimat rewelacyjnie.

ocenił(a) film na 8
spiderslg

Zgadzam się, niewiarygodna i słaba aktorsko.Popsuła cały film.

ocenił(a) film na 8
spiderslg

Zagrala poprawnie .... bez wzlótow, ale przyćmili ją Ed, Jeremy i przede wszystkim Viggo. Nie miała szans.

spiderslg

Zagrała dziwkę o manierach z wyższych sfer; jej postać miała być irytująca i taka była przez cały film. Ja bym jej się w tym filmie nie czepiał, choć ogólnie to za nią nie przepadam...

ocenił(a) film na 7
spiderslg

Prawda. Podeszła tu jak do Bridget Jones i wypadło idiotycznie. Jeszcze to połączenie damuli i kobiety rozwiązłej. Nie wypadło wiarygodnie. Cała reszta obsady ok.

ocenił(a) film na 5
spiderslg

To nie postać psuje tylko aktorka.

ocenił(a) film na 6
spiderslg

Mam mieszane uczcucia do tej roli. Jeśli idea miała być taka, że realizują postać z powiedzenia prostytutka to zawód, k...a to charakter - to wyszło jak trzeba.
Z drugiej strony mam wrażenie ze Rene zawsze to właśnie gra i w każdym filmie, niezależnie od gatunku i założeń roli.

ocenił(a) film na 7
spiderslg

W samo sedno panie kolego . Tragedia, jakby nie bylo innych aktorek...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones