PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751602}

Ardeny

D'Ardennen
6,6 2 547
ocen
6,6 10 1 2547
6,0 6
ocen krytyków
Ardeny
powrót do forum filmu Ardeny

Rewelacja!!!

ocenił(a) film na 8

Mocne, chropowate, realistyczne kino. A co najważniejsze postacie psychologicznie wiarygodne, pełne i krwiste. Seans mnie zmęczył, ale dał dużą satysfakcję. Tak lubię....

ocenił(a) film na 7
P_a_b_l_o_s_z

Dokładnie,niby mało się dzieje,ale w końcu to nie jest film akcji,tylko taki Dramat,kryminalny.Postacie na duży plus,każdy aktor bardzo dobrze odegrał swoją role,do tego fajna muza w tle ;).

ocenił(a) film na 9
P_a_b_l_o_s_z

Zastanawiałem się, po obejrzeniu tego filmu, czy jest granica miłości braterskiej, rodzicielskiej, czy w pewnym momencie to jednak nie tępota umysłowa. Rewelacyjny film - 9/10 !!!

ocenił(a) film na 7
P_a_b_l_o_s_z

film do połowy zaczął mnie nudzić... natomiast jak Kenny poprosił o kluczyki do auta - to wtedy dopiero film nabrał tempa i zaczął mnie wciągać tak głęboko, że byłem zawiedziony gdy zobaczyłem napisy końcowe

ocenił(a) film na 9
P_a_b_l_o_s_z

Niektórzy piszą, że do połowy ich nudził. Mnie nie, cały czas miał tak gęstą atmosferę, że oglądałam jakbym miała przyłożony nóż do gardła i jakby ktoś siedział mi na klacie, potem było jeszcze ostrzej, a końcówka mnie wbiła w fotel… Jeśli dla kogoś to nie jest mocne kino, to co nim jest… Już kilka godzin temu go obejrzałam, a wciąż „chodzi za mną”…

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones