PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539666}

Arktyczny podmuch

Arctic Blast
4,5 4 969
ocen
4,5 10 1 4969
Arktyczny podmuch
powrót do forum filmu Arktyczny podmuch

TVN 22:50 czwartek 15 stycznia. Deficyt filmowy zmusza do oglądania czegokolwiek

ocenił(a) film na 4
Katharsisss

normalnie mam wrażenie, że nie będę wiedziała jak na nowo wrócić do komentowania... normalnie aż mam tremę :P

hapibo

aaaa ja chyba bede spac :P
i faktycznie oduczyłem sie komentowania xd ale mysle ze 2-3 zetkowe seanse i wrócę do optymalnej formy :)

ocenił(a) film na 4
skompy18

co to ma znaczyć???!!!
no jak ja jeszcze nie śpie a Wy chłopy wymiękacie [jak moje zrazy duszone] to normalnie wstyd dla Fanklubu!!!!

A fe!

ocenił(a) film na 2
hapibo

Nie nie nie to nie tak. Ja postaram się wytrzymać.

Słyszałaś że przez te protesty na Śląsku to oferta jego kupna przez Niemców spadła o ponad 200tyś sznycli?

ocenił(a) film na 4
Katharsisss

ja już mam plan, niech zamkną wszystkie kopalnie, mój Adi zstanie w domu z trójką dzieci a ja se założę burdel, znaczy dom publiczny, mianuje siebie burdel mamą i będę zatrudniać kobiety i żony byłych górników. Będziemy se czerpać solidne zarobki z babkami i nie oddamy do skarbu państwa ani grosza, bo domy publiczne nie istnieją na papierach!
ot, sprytny plan - no ale cóż, sytuacja zmusza!

ocenił(a) film na 2
hapibo

Przekop się z piwnicy do kopalń i tam urządźcie ten nooo... lokal :) z tych kopalń to już będziesz miała blisko do Australii. Więc same plusy: zarobki z lokalu, wungla pewnie nieograniczone ilości i na wakacje blisko

ocenił(a) film na 4
Katharsisss

Biorę Cię do spółki!
Masz nieograniczone pole myślowe poszerzone na skalę która jest dla mnie w nieużywanej części mózgu zlokalizowana :)
Płacę w .... kartoflach :)

ocenił(a) film na 2
hapibo

Odnalazłem swoje powołanie! Spólnik Cesarzowej Hapibo!!

Katharsisss

Arktyczny podmuch to ja dzis mialem jak wracalem po 20 do domu w jesiennej kurtce bo niby rano cieplo xD

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

materdeniu!!!!! Ale to nic, że mamy styczeń a co poniektórzy mają takie szalone pomysły :D
Jesteś jak moja matka - uhahahahahahahahahahahahha wczoraj przyjechała do mnie w kurteluni wiosennej :P

ocenił(a) film na 2
hapibo

Gdy jest ciepło to mam zwyczaj chodzić w słuchawkach takich dużych na uszach i przez tą zime nie zdążyłem wyzbyć sie tego zwyczaju.

Wow stara gwardia komentatorów

ocenił(a) film na 4
Katharsisss

stara stara, a słyszysz, oni idą spać!!! Normalnie zaraz skoczę do piwnicy, po siekiery i ptężna procę i będę celować gdzie trzeba :)

hapibo

Czy Pani mi grozi?? Spotkamy sie u adwokata!

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Nie skąd Hapibo tylko przypadkowo zrobi przegląd swojego arsenału.

Oglądasz?

Katharsisss

Nie, ale dodalem juz uprzednio do Chcianych obejrzec bo ciekawie wyglada. Dzis jednak przy warunkach TVN wiem ze nie wyrobie.

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

przepraszam, przepraszam, znam swoje prawa i mam świadomość wypowiedzi, ani razu nie użyłam nazewnictwa które sugerowało by, gdzie skieruję mój arsenał!

poza tym wyznaję zasadę:
dobra siekiera nie jest zła - więc gdyby przypadkiem jakaś zaleciała w Twoje okno to se z niej skorzystaj przy okazji :)

ps. radzę odejść od okna... mam nadzieję, ze ściany Twojego domu nie są zbudowane po amerykańsku czyli tylko z płyt kartonowo gipsowych :P

hapibo

Przynajmniej u mnie sie nie rozbijaja latawconietoperze na oknach ;PP

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

uhahahahahahaha
to był cios po niżej pasa! Idę po rakietę ziemia - powietrze! identyfikuję Twóje ID

łuhahahahahahahahaha!!!!! [szyderczy śmiech dochodzi z oddalenia....]

ocenił(a) film na 2
hapibo

Ja dalej nie widziałem takich wysokich róż.

Pewnie ci o IP chodziło :)

ocenił(a) film na 4
Katharsisss

hahahahahahahahahhahaha
zapomniałam już, że potrafię takie gafy nadal popełniać :P

hapibo

jesli masz w piwnicy jakieś alkohole na rozgrzewke to ewentualnie moge zostac na pare minut xd

ocenił(a) film na 4
skompy18

w piwnicy leżakuje winko czerwone
w lodówce tego znajdziesz dużo więcej :)
gin z tonikiem i plasterkiem pomarańczy sobie życzysz?

ocenił(a) film na 2
hapibo

Uwierzysz że siedemnastoletni chłopak jest całkowicie niepijący?

ocenił(a) film na 4
Katharsisss

oczywiście, czemu nie?
uwierzysz, ze 31-letnia kobieta jest od tylu lat niepaląca?

hapibo

Uwierzysz że movies nie ćpa?

ocenił(a) film na 4
movies_2

ja Ci wierzę... ale trzeba mi przyznać, ze jestem łatwowierna i mam za dobre serce :P

ocenił(a) film na 2
hapibo

Zaskakująco spokojna reakcja. Spodziewałem się raczej tego co zwykle czyli: czemu nie korzystasz dopóki możesz itp.

To ci się chwali że nie palisz

ocenił(a) film na 4
Katharsisss

a Tobie, że się nie trujesz alkoholem :)
każdy jest kowalem swego losu i sam se decyduje, jak ma wyglądać jego życie :)
szanuje ludzi, którzy potrafią obrać swoją ścieżkę a nie iść za tłumem jak owce na żeź. Wszyscy koledzy chlają to znaczy, ze Ty też masz chlać. takie jest postrzeganie.
a jak nie pijesz toś dziwak.
znam to.
:D

hapibo

ej w sumie to ja tez nie pale xd ile to juz paczek papierosow mogłem wypalic za free ale odmiawiałem... chociaz ostatnio dostałem do palenia yyy nie pamietam co to było ale nie starczyło mi silnej woli zeby powiedziec Nie xd

ocenił(a) film na 4
skompy18

och, jakaś słabiutka wola... no no :)

hapibo

byłem gościem i nie wypadało odmówić tak z grzecznosci po prostu xd

skompy18

...pewnie wegiel w kotlowni:D ;P

hapibo

w pierwszej chwili przeczytałem "gin z tonikiem i plastikiem xd"
jutro piątek weekendu początek wiec dzisiaj sobie daruje ale za to jutro nie odmowie :)

ocenił(a) film na 4
skompy18

to tak do rymu śmiało :)
hahahahahahahahahahahahahahahaha
z plastikiem też mogę Ci podać, mam takie plastikowe palemki do drinków :)

Katharsisss

Aaa yy y nieważne. papa

ocenił(a) film na 2
movies_2

Ale czemu papa my tu zaczynamy od dzień dobry ewentualnie dobry wieczór

ocenił(a) film na 4
Katharsisss

jest, jest HURRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAA!!!
ALE muzyka... ale zapowiedż! jak normalnie z tego.... eeeee.... transformerów....

ocenił(a) film na 2
hapibo

Nooo prawie ;)

ocenił(a) film na 2
hapibo

Przeeeciekawy film do komentowania wybraliśmy dzieje się a dzieje ;)

ocenił(a) film na 4
Katharsisss

nooo! fajny póki co... chmura przyszła i paf! szron wszędzie :P

ocenił(a) film na 2
hapibo

No tak chmury... groza!!

ocenił(a) film na 4
Katharsisss

Boże drogi!!! śmiertelny podmuch idzie a ci se przy sałacie siedzą!!!!!

ocenił(a) film na 2
hapibo

Sałata bywa groźna! Udowodniono że ona odbiera zdolność logicznego myślenia podejrzewa się ją też o współpracę z ziemniakami.

ocenił(a) film na 4
Katharsisss

bierzemy ją do spółki, zatrudnimy do grupy zwiadowczej pod ziemią, jeśli kto by chciał przejąć nasz burdelowy interes!
co myślisz?! taką groźną sałatę trzeba sobie zjednać :P

ocenił(a) film na 2
hapibo

Koniecznie trzeba zjednać, ale jak? sałaty łatwo nie przekonasz, argumenty do niej nie docierają, a majatek ma znaczny

ocenił(a) film na 4
Katharsisss

ukradniemy jakiś szambowóz i damy sałacie w łapówce, toż nie może odmówić kiedy kilka ton fekalii czyli najlepszego nawozu podsuniemy jej za friko do czerpania kiedy tylko jej zielona dusza zapragnie!
poza tym zrobimy zapas śmietany 18%, sałata i śmietana są stworzone dla siebie!!!
i co????

ocenił(a) film na 2
hapibo

Za takie przywileje to sałata samej siebie nam użyczy. O tak tak ja żadnym wegetariańskim żarciem nie pogardzę, ale skąd śmietana? Przepraszam miałem bardzo głupie skojarzenie z tobą i mlekiem. Bo śmietana jest z mleka?

ocenił(a) film na 4
Katharsisss

hahahahahahahahaha
ja nie mogę Ty to masz łeb!
zdecydowanie możemy sami produkować tą śmietanę, matczyne mleko chyba się nada! czego się nie robi dla dobra własnej firmy! xD xD xD
Już to czuję - to będzie żyła złota!!!

ocenił(a) film na 2
hapibo

Będziemy żyli samowystarczalnie i luksusowo. Żyć nie umierać

ocenił(a) film na 2
hapibo

Dali by trochę tego arktycznego podmuchu do nas choć na tydzień

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones