PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3928}
7,3 8 380
ocen
7,3 10 1 8380
Arlington Road
powrót do forum filmu Arlington Road

Miażdży! 9/10

użytkownik usunięty

Film z przyzwoitej półki, dobry thriller, za który dałbym 7/10...
Jednak ostatnie 10 minut sprawia że patrzę inaczej na film. Zakończenie jest świetne, które zmienia kształt całego filmu. Tego się nie spodziewałem. Te zakończenie sprawia że daję aż 9/10. Brawo. Długo nie byłem tak zaskoczony.

ocenił(a) film na 9

Jestem niedługo po seansie tego filmu na Polsacie (chyba zresztą jak mój przedmówca) i również jestem zmiażdżony. Po prostu miałem ochotę na film w tv, a tu niespodziewanie takie coś. Atmosfera, napięcie, gra aktorska, muzyka, zdjęcia - jestem pod ogromnym wrażeniem. Jedynie szkoda, że reżyser się nie popisał - masa błędów rzeczowych (jak np. zmiana z czerwonym autem: najpierw ford cougar, a potem mondeo...). Tim Robbins genialny, podobało mi się jak opowiadał Faradayowi o swoim występku z "późnego dzieciństwa"; jak podczas tej rozmowy nie było widać twarzy Langa, tylko twarz tego skrzywdzonego 16-latka - masakra. Końcówka to SZOK, po raz pierwszy od dawien dawna, byłem zaszokowany i wstrząśnięty zakończeniem filmu. "9" ode mnie, polecam i pozdrawiam.

Tu_Tomasz

Racja, tylko dziwi mnie czemu tego filmu nie puszczono o 20:00 zamiast tej bajki o karatece. Arlington Road to przecież prawdziwy megahit !

Niestety zasnąłem kolo północy i końcówki nie zobaczyłem, mimo iz bardzo chcialem. Coz, czlowiek musi wstac o 6 do pracy :( Mam nadzieje, ze do jutra uda mi sie zdobyc ten film i go obejrzec do końca. Nie rozumiem tylko jednego, dlaczego w tygodniu najlepsze filmy w tv puszczają tak późno? Nie pierwszy raz sie tak zdarzyło, ze film kończył sie kolo 1-2 w nocy i to film na prawde dobry, ciekawy, wciągający. Zeby te filmy zawieraly jakies okrutne sceny przemocy lub sceny erotyczne to ja rozumiem, no ale nic z tych rzeczy. Telewizja uracza nas za dnia jakimis bzdetnymi filmami i serialami dla mas, a porządne kino olewa calkowicie.

Dodi_6

Ja niestety podobnie. Także koło 00.00 zasnąłem, a film był całkiem niezły. Nie rozumiem dlaczego tak późno puszczają tak dobry film, z chęcią bym zobaczył tak wychwalaną tu końcówkę :/

ocenił(a) film na 8
Dodi_6

telewizja zarabia na masach to chyba normalne, nie?

ocenił(a) film na 9

Podpisuje się pod tym co napisaliście.Świetny film.Końcowe rozstrzygnięcie naprawdę zaskakujące przez co całość staje się jeszcze bardziej wartościowa.W skrócie thriller pierwsza klasa za co ma u mnie 9/10 !!

ocenił(a) film na 8

Co tu dożo pieprzyć film rewelacja mocne 8 :)
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7

Może nie miażdży i trochę wolno się rozkręca - jednak dwójka takich aktorów reprezentuje naprawdę bardzo wysoki poziom, pomijając trochę naciąganą historię warto obejrzeć. I to zakończenie tak inne niż te standardy masowo schodzące z fabrycznej płyty. Thriller pełną gębą. Również polecam

ocenił(a) film na 9
Droo

Ja tylko się poprę założyciela wątku

Film jest naprawdę dobry, i tak też chciałem go ocenić, ale końcówka miażdży całkowicie.

Gorąco Polecam!!

Aż sam się zastanawiam, jak taki świetny thriller uchował się 11lat i go nie wyhaczyłem wcześńiej :)

adas_80

Uchował się bo otwiera ludziom oczy na problem terroryzmu. Wielu pomyślało zapewne że Osama Bin Laden to też taki kozioł ofiarny by Amerykanie poczuli się bezpieczniej bo znaja nazwisko wroga bo nie ma nic gorszego niż niewidzialny wróg i zagrożenie - prawda ?

Jordan66

Film tak jak Taksówkarz czy Łowca Jeleni (choć nie tak dobry jak one) zostanie doceniony po latach ze względu na niewygodny problem jaki porusza obecnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones