PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3928}
7,3 8 380
ocen
7,3 10 1 8380
Arlington Road
powrót do forum filmu Arlington Road

Bardzo wysokie oceny tego filmu, spowodowały że zasiadłem przed TV z dużymi oczekiwaniami.Niestety rozczarowałem się.Film jest średni i bardzo dobrze, że niedoceniony.Wszystko jest schematyczne i naiwne. A zakończenie było wręcz dziecinne; super organizacja terrorystyczna, planująca zamach od miesięcy, "powieża" zadanie wysadzenia biura FBI doktorkowi!!!!A końcowy wynik śledztwa, o terroryście działającym w pojedynke!!!Taki niedopracowany scenariusz "boli mnie" i irytuje podczas oglądania.Pozdrawiam wszystkich, którzy mieli podobne odczucia po filmie i resztę też...

lucwarchol

A ja lubię czytać posty ludzi piszących "powieża".

pink_power

No cóż, robię błędy ortograficzne:(Jak chcesz "zajżyj" na inne moje komentarze- fajnie się je czyta...

lucwarchol

Wszystko na to wskazywało, że działał w pojedynkę, że mu odbiło... a zresztą ważniejsze jest przesłanie filmu...

donZabol

A mnie wkurza, że "spece" udzielający sie na filmwebie nie szanują cudzego zdania. Zwykle, gdy ktoś wyrazi niepochlebną opinię o jakimś filmie, żadni zemsty fani bluzgają, oczerniają, mszczą się na oprawcach:P Z góry zaznaczam, że mnie film się podobał.

ocenił(a) film na 6
lucwarchol

A ja sie zgadzam w 100% z Lucwarchol. Zakonczenie strasznie naiwne, zwykly mezczyzna robi wszystko aby wjechac do pilnie strzezonej siedziby FBI "samochodem-bomba" , lecz mysli, ze uratuje prawie 200 osob, lecz niestety ich zabija. Oj jak to pieknie terrorysci zaplanowali :) Dziwie sie czemu ten film ma tak wysoka ocene, IMO film maks 6/10, bo pomysl dobry i z poczatku film byl ciekawy.

ocenił(a) film na 10
bakajero

IMHO

ObcaFormaBycia

skąd sie biorą takie SMUTASY??

bakajero

skąd sie biorą takie SMUTASY??

lucwarchol


zanim zaczniesz pisac głupoty w internecie - SKOŃCZ PODSTAWÓWKE, BARANIE!

ocenił(a) film na 10
kotbury

Hej. Czy obrażanie każdego kto ma własne zdanie sprawia Ci przyjemność? Smutasa może widzisz w sobie. Nie znamy się osobiście w realnym życiu, a kot bury znaczy, że bury jak kundel z piosenki szaro-bury? Dlaczego nie kolorowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones