PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9}
7,4 253 781
ocen
7,4 10 1 253781
5,7 29
ocen krytyków
Armageddon
powrót do forum filmu Armageddon

Jeden z najgłupszych, najbardziej patetycznych, efekciarskich, najbardziej nachalnie amerykańskich
filmów wszechczasów, pro amerykański patos wylewa się z tego filmu do zarzygania. Ale pamiętam,
jak oglądałem go na kasecie wideo po raz pierwszy w podstawówce (2ga klasa bodajże) i byłem
zafascynowany nim, miałem w ogóle wtedy fazę na kosmos, chciałem pracować w NASA :) Dlatego
dobrze wspominam i do dzisiaj oglądam Armageddon z niejaką przyjemnością :)

Globus34

Wstyd przyznać, właśnie mam za sobą pierwszy seans.
No i tak - Amerykanie znowu ratują świat, wszystko się psuje, po czym działa w ostatniej chwili, patetyczne, kretyńskie teksty... a na koniec i tak łezka się w oku kręci, a gardło samo się zaciska.

Nie bez powodu mówi się "fabryka snów". Te sukinsyny mają patent na zapewnianie ludziom dobrych przeżyć.

ocenił(a) film na 8
DeWitt

No ale kto ma ratować świat skoro to amerykański film? Mają kasę na filmy S-F to je kręcą. Polacy nie mają kasy to nie kręcą (ale gdyby mieli to Polacy by wtedy ratowali świat). Poza tym gdyby ktoś miał uratować świat to musiałby mieć kasę, a kto ma kasę? Polska? Poza USA to prędzej Chińczycy i Rosjanie.

ocenił(a) film na 5
Globus34

Niestety racja. A ta końcowa scena jak Bruce ginie dla świata to już masakra... chyba tylko dzień niepodległości jest gorszy

ocenił(a) film na 8
Globus34

Miałam podobne przeżycia :) Przez ten film niemal nie skończyłam na księżycu. To jest najbardziej naciągany, przewidywalny, wyciskający łzy film, z całą listą niedorzeczności. Ale praktycznie mnie wychował, a dzisiaj oglądając go, za każdym razem przeżywam go tak samo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones