PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3933}

Armia ciemności

Army of Darkness
7,2 29 693
oceny
7,2 10 1 29693
6,9 13
ocen krytyków
Armia ciemności
powrót do forum filmu Armia ciemności

1/10

ocenił(a) film na 1

Dla mnie to najgorszy film jaki widziałem. Nic a nic nie trafił do mnie ten dowcip. Wrażenie zostawił ogromne, do dziś zastanawiam się jak mogłem go do końca obejrzeć.

ocenił(a) film na 10
misiubu

napewno lepsze to fantazy niz lotr

ocenił(a) film na 6
purum

Jaki sens jest porównywać LOTR do tego filmu ?

misiubu

ja dalem rade z pol godziny... gniot pokroju martwica muzgu

ocenił(a) film na 8
arek2010

muzgu... hahahahahaha

ocenił(a) film na 6
bediusz

O Defekcie mózgu nie słyszałeś ?

ocenił(a) film na 9
arek2010

Widząc po Twojej pisowni ten film był dla Ciebie zbyt inteligentny i kazał Ci żebyś go wyłączył :D

Mayhem91

watpie zeby szajs mialby byc dla mnie zbyt inteligentny

ocenił(a) film na 9
arek2010

Jak masz wątpliwości to napisz zdanie bez słownika a potem z ;]

użytkownik usunięty
arek2010

Kolega zapomniał dodać 'moim zdaniem'. Martwica Mózgu spełnia swoją rolę jako przesadzona i groteskowa komedia gore a każda opinia na temat tego filmu może być tylko subiektywna, więc uszanuj ten film i nie jedź po nim. Nie podobał ci się, uważasz, że jest żałosny - ok, ale dalej to tylko twoje odczucia bo film się sprawdza w swojej kategorii.

ocenił(a) film na 9
Mayhem91

Daj spokój chlopakowi ma martwicę mózgu.

penetrator1981

On ma najwyżej "muzg".

ocenił(a) film na 9
arek2010

Wróć do szkoły i nabij trochę rozumu do tego twojego 'muzgu', jak nei pomoże to nie wychodź z serii Drogi bez Powrotu, najwidoczniej EVil Dead to zbyt ambitne kino dla Psiego Detektywa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
misiubu

dałem radę 35 minut - do sceny walki w wiatraku - dawno nie widziałem gorszej głupoty

ocenił(a) film na 6
misiubu

Także odczułem wielki zawód. W porównaniu do 1 i 2, ten wydaje się nie dość, że z innej bajki, to jeszcze stosunkowo kiepski.

ocenił(a) film na 1
misiubu

Po 20 minutach zacząłem przewijać do przodu w celu zobaczenia zakończenia, ale niestety i to mnie rozczarowało - powtarzam - TO NIE HORROR TYLKO KOMEDIA - kto lubi się babrać w Monty Pythonie zapraszam do objerzenia, natomiast fani serii Hellraiser czy Koszmar z Ulicy Wiązów będą na tym zasypiać

użytkownik usunięty
Doom123123

Nie prawda , uwielbiam Hellraisera czy Koszmary a Armia Ciemności też mi się bardzo podobała.

ocenił(a) film na 9

Też uwielbiam Mony Pythona, widziałem wszystkie części Nightmare on Elm Street, 5 części Hellraisera i jakoś jestem w stanie dać Army of Darkness 9. Jakbyś nie zauważył klimat sceny z Necronomiconami jest wprost zaczerpnięty z Nightmare on Elm Street, spójrz tylko na rodzaj scenografii (nawiązanie do części NOES ze szpitalem psychiatrycznym na zewnątrz).

Doom123123

Armia ciemności to wybitnie rozrywkowy i lekki film .Znakomite połączenie kina akcji ,filmu przygodowego z komedio-horrorem opartym na czarnym humorze . Sugerowanie ,że ten film jest dla fanów Monty Pythona jest błędne .Seria Hellraiser to zupełnie inna odmiana horroru nie mająca żadnych przesłanek komediowych , oglądając horrory dobrze jest wiedzieć jaką odmianę tego gatunku się ogląda , unikając pewnych rozczarowań i zbędnych wybitnie subiektywnych uwag bez konkretnych zastrzeżeń .Generalnie nie gustuję w komedio - horrorach ,ale Armie ciemności poleciłbym wszystkim miłośnikom kina grozy ,lubiących czasami obejrzeć lekki i zabawny horror bez nastawienia się na strach ,mroczne klimaty i poważne ciekawe tematy .

ocenił(a) film na 8
misiubu

Ale nie nota 1 co zly byles po obejzeniu czy co

ocenił(a) film na 1
HV71

zniesmaczony

ocenił(a) film na 8
Doom123123

no to nota slaby :)

ocenił(a) film na 8
misiubu

każdy ma swój gust, ale ja nie wiem jak w kultowym już filmie, który docenia 3/4 świata dać aż 1 o.O
można dać hmm że ujdzie - to chyba 4, ale 1 jako tragedia? ne nada.

ocenił(a) film na 1
settokaiba

Tak oceniamy jak indywidualnie czujemy. Dla mnie nie był to słaby film - słowo "nieporozumienie" idealnie oddaje moje odczucie. A że gusta są różne to i pięknie.

ocenił(a) film na 8
misiubu

wiadomo :)
ale za sam tekst "ludzie, to jest kij który robi bum..." :P można już dać 6 hehe xD

ocenił(a) film na 7
settokaiba

Dla mnie jest to film fantazy 7/10. Daleko mu do efektów specjalnych z Piratów z Karaibów. Ale ujdzie w tłumie.

ocenił(a) film na 8
szach3

a Ty chcesz w 92r. mieć efekty z 2006r? brawo :D

szach3

To może porównamy filmy z lat 50 z efektami w Avengersach...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones