PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3933}

Armia ciemności

Army of Darkness
7,2 29 695
ocen
7,2 10 1 29695
6,9 13
ocen krytyków
Armia ciemności
powrót do forum filmu Armia ciemności

te gdzie Ash wraca do swoich czasów. Idealne zwieńczenie trylogii.:)

ocenił(a) film na 10
jestemtwoimojcem

jakbys nie zauważyła to Ash nie wrócił do swoich czasów.

ocenił(a) film na 10
maciekb80

Jestem facetem ale okej;) mowie o drugim zakonczeniu mózgu.Naucz sie czytac ze zrozumieniem.

ocenił(a) film na 10
jestemtwoimojcem

a gdzie masz to drugie zakonczenie?

ocenił(a) film na 10
maciekb80

W wersji rezyserskiej?

ocenił(a) film na 10
jestemtwoimojcem

ty cały jesteś reżyserski.

ocenił(a) film na 10
maciekb80

Sie wie ;) macius synku kto cie z lazienki wypuscil???? co sie co sie stało?

jestemtwoimojcem

Takie zakończenie jest w producenckiej wersji (albo jak kto woli kinowej).

ocenił(a) film na 10
mala_madi

Masz na mysli szczesliwe zakomczenie?

ocenił(a) film na 10
mala_madi

Prawidłowo maleńka:-) nie mam więcej pytań

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
jestemtwoimojcem

to fakt zakończenie z pomyłką wieku miałem na kasecie vhs a drugie dopiero zobaczyłem po latach jak ściągnąłem z internetu, szok wtedy!!!

ocenił(a) film na 8
jestemtwoimojcem

Właśnie obejrzałem ten film po raz pierwszy i miałem zakończenie z powrotem do swoich czasów. Okropnie przeszłodzone i hollywódzkie. Oblookałem na youtubie to drugie zakończenie i jest o niebo lepsze

ocenił(a) film na 8
jestemtwoimojcem

Alternatywnym zakończeniem jest to z przespaniem jednego wieku. I tylko w ten sposób można je interpretować w kontekście tego:

https://www.youtube.com/watch?v=unnLg1TPCYM

ocenił(a) film na 7
jestemtwoimojcem

ZIOMUS z tego co czytalem wiele razy to wersja gdzie ASH budzi sie w jaskini i mamy swiat przyszlosci jest po za USA. W USA w kinach i po za nimi film byl puszczany z zakonczeniem gdzie ASH budzi sie w czasach o ktorych wspomniales. Dlatego tak wielu ludzi nie rozumie dlaczego serial ASH VS EVIL DEAD nie dzieje sie w przyszlosci ale wlasnie w normalnych czasach. Ja osobiscie wole wersje jak ASH budzi sie w naszych czasach a Ty(to zakonczenie w pobudce w swiecie chaosu i przyszlosci jest do duuupy)?

ocenił(a) film na 8
jestemtwoimojcem

zakonczenie pt "zaspałem" jak dla mnie dużo, dużo lepsze, całe szczęście, że miałem je na kasecie, podczas gdy na necie nigdy nie trafiłem na to zakonczenie.

ocenił(a) film na 10
junior_dos_santos

Ja bym innr zakonczenie niźli "zaspałem" rozbił i kant d.upy i kazdy potłuczony kawałek wysłał na inny kontynent . Zrobili by potem "Sagala : wyprawa po utracone zakończenie" ;)

ocenił(a) film na 10
maciekb80

i = o

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones