PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167434}

Artur i Minimki

Arthur et les Minimoys
6,5 50 042
oceny
6,5 10 1 50042
5,3 9
ocen krytyków
Artur i Minimki
powrót do forum filmu Artur i Minimki

No bo Artur ma 36 godzin na odnalezienie klejnotow i w ogole,ale przecież on tam był 60
godzin,bo były 2 noce.Pierwsza noc no to wchodzi do krainy,druga noc:śpią w tym kwiatku,a
trzecia jak jego rodzice przyjeżdżają.
Jeszcze mi sie przypomniało jak Artur pyta sie Bety czy ma sznurek w scyzoryku,on mowi że nie,a
potem Selenia używa go dwukrotnie.
Trzecia nieścisłość to lata.Jak Selenia może myśleć o dzieciach skoro w świecie ludzi miałaby 10
lat?A Betamesz jak może być dorosły mając 400 lat w świecie Minimkow,czyli 4 lata w normalnym
świecie?

dominik9051

Błędów w tym filmie jest sporo (np. pod koniec jak wszyscy siedzą przy stole i jedzą szyje żyrafy na zegarze jest w pół do 7 a w filmie mówią że jest południe.), ale to jest na tyle dobry filmy że na parę błędów może sobie pozwolić.

donmaslanoz14

oni to jedli później, a nie w południe

CatWoman13

Nie wiem jak do tego się odnieść, bo w sumie post pisałem dwa lata temu i nie wiem nawet o co mi chodziło, więc być może masz rację. :/

dominik9051

Bo to jest świat minimków, tam jesteś dorosły jak masz bodajże 350 lat.

dominik9051

Jak wiadomo chociażby z 'Opowieści z Narnii' Lewisa - czas w światach równoległych płynie niezależnie od naszego czasu. Może przyspieszyć, może zwolnić.

TangoAndWaltz

Standardem jest również oddzielenie poszczególnych świadomości czasu u bohatera przemieszczającego się między światami. Przy przejściu następuje zamazanie świadomości czasu świata, z którego się wychodzi. Paru tybetańskich mistyków miałoby tu zapewne coś do dodania :) ale nie będę już plątać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones