PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=255009}

Asterix na olimpiadzie

Astérix aux jeux olympiques
6,3 74 891
ocen
6,3 10 1 74891
4,5 11
ocen krytyków
Asterix na olimpiadzie
powrót do forum filmu Asterix na olimpiadzie

Myśle że każdy się zgodzi na to że ten asterix został pozbawiony tak naprawdę asterixa:)
I to jego największy mankament, dodatkowo myśle że również większość się zgodzi że
porównywać tę część z kleopatrą to troszke nie na miejscu - deklasacja...

Jednak jeśli popatrzymy na ten film luźno i nie przez pryzmat poprzedniej fenomenalnej części, to
jest to kino familijny z kilkoma fajnymi smaczkami. Myśle że gdyby nie postać Cezara film miałby o
co najmniej 2 noty mniej, a tak to solidne 6/10

filmik na niedzielne popołudnie:)

ocenił(a) film na 9
vrubson

Ja lubię tego Asterixa, jak patrzę na tego ze "Służby jej królewskiej mości"

ocenił(a) film na 6
vrubson

Ja wolę animowane. W tym filmie jest prosty scenariusz, ale można się pośmiać, a najlepiej jest zrobiony wyścig kwadryg.

qqryqu

też uwielbiam te animowane, mają klimat i specyficzny humorek

vrubson

Ja też wolę poprzedniego Asterixa :)

użytkownik usunięty
vrubson

Jak to "pozbawiony Asteriksa"? Chodzi Ci tu o zmianę aktora? Mi to osobiście nie przeszkadza, Cezarów i Panoramiksów też jest kilku, a jednak patrzysz na nich i wiesz, że to Cezar i wiesz, że to Panoramiks. Ja patrząc na nowego aktora wiem, że to jest Asteriks.
Nie porównywać z "Misją..."? A w czym ta część jest gorsza od poprzedniej? Moim zdaniem są na równi. Ale w ogóle takie rankingi to trochę bez sensu bo jakby nie patrzeć każda filmowa część jest tak różna od innych ,że tego nie da się porównywać. Jedna część nie jest kontynuacją poprzedniej, one są jakby oddzielne i tak trzeba na nie patrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones