PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143626}
6,3 7 408
ocen
6,3 10 1 7408
Astro Boy
powrót do forum filmu Astro Boy

Pośrednio doprowadza do śmierci swojego syna i zamiast pogodzić się z tym buduje sobie zabawkę żeby tego syna zastąpić. Potem pozbywa się zabawki jako nie-syna i skazuje inteligentną istotę którą sam stworzył na banicję/śmierć. Pod sam koniec co prawda zdaje sobie sprawę jakim był skurczybykiem ale to przecież nie zmienia faktu że przez niego tysiące ludzi o mało nie straciło życia. Empatia: ocena 2.0
Wiem że o tylko animacja dla dzieci ale tak tą kwestie odebrałem.

ocenił(a) film na 1
ocenił(a) film na 4
miszatujest

To teraz sobie wyobraź, że on i tak w tej amerykańskiej ekranizacji został sporo uczłowieczony :p w oryginale to dopiero był z niego przyjemniaczek... aż dziw, że w ogóle miał jakieś prawa rodzicielskie xp

ocenił(a) film na 6
Rejka

Japonia najwyraźniej popiera silne postacie ojcowskie.

ocenił(a) film na 8
Rejka

Zainteresowałeś mnie, powinienem do oryginału sięgnąć.

ocenił(a) film na 5
miszatujest

dobry wniosek

ocenił(a) film na 1
ocenił(a) film na 1
miszatujest

To jest chore i tyle..

ocenił(a) film na 6
luk11c4

No jest.Tylko że zazwyczaj w animacjach takich kwestii się nie zauważa.

ocenił(a) film na 8
miszatujest

Gratuluje znajomości ortografii komuś kto pozuje na inteligentnego i błyskotliwego. Chodzi oczywiście o słówko "niedojżały" gdybyś nadal nie wiedział gdzie jest błąd. A w bajkach chodzi o morał, który tutaj wystąpił. Jak dla mnie bardzo poruszająca opowieść, daje 8 ;)

ocenił(a) film na 6
GreyEyes1

Ok spelling nazi :) Wiem jaki morał zamierzony miała ta bajka. Jednak jest tez niepokojący wątek do którego film się nie odnosi. Wystarczy spojrzeć głębiej.

ocenił(a) film na 4
miszatujest

To aż animacja dla dzieci i takim dzieciom co ma wpoić ? na co zwrócić uwagę ?
"Japonia najwyraźniej popiera silne postacie ojcowskie."
To nie była silna postać ojcowska tylko niezrównoważona emocjonalnie i psychicznie.
Pomimo całej otoczki i pewnych zabawności np RRF czy samej nie prawdopodobnej niezniszczalnej postaci Astro.
Ta animacja ma wiele błędów logicznych.
Na końcu Pacyfikator się rozpada i tworzy coś a la niebiesko-czerwona zorza polarna. Łał iii...?
Z d*** bo nie wiadomo skąd pojawia się Stone który wcześniej został unicestwiony (zeżarty) przez Pacyfikatora. Logicznie myśląc to Tobi również powinien się pojawić. Ale nie. W trawie leży sobie wyłączony Astro. ? A nie wybuchł razem z Pacyfikatorem. ?
Baja średniawa i nie przeznaczona dla małych dzieci.



Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones