PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=669147}

Asy bez kasy

Masterminds
5,7 21 156
ocen
5,7 10 1 21156
4,2 5
ocen krytyków
Asy bez kasy
powrót do forum filmu Asy bez kasy

Jest to doskonała komedia, która jest specyficznym ukłonem dla filmów klasy B z lat osiemdziesiątych. Dzieje się to w trzech wariantach: w grze aktorskiej, sposobie narracji oraz irracjonalnym scenariuszu. Nie bez kozery, główny bohater pokazany jest jak ogląda filmy z Van Dammem ;)

jesli ktoś szuka tu kolejnego kac vegas z oczywistymi gagami i klasyczną komediową opowiastką - to nie ten adres ;) Miłośnicy imprez typu "najgorsze filmy świata" będą zachwyceni ;)

ocenił(a) film na 7
tiglatpilesiar

i co najlepsze jest trochę filmów, które świadomie są krojone pod "najgorsze filmy świata" i nie wychodzi. tutaj wyszło znakomicie.

tiglatpilesiar

Cóż widocznie mam zupełnie inne poczucie humoru ):

Nie chodzi o to że nie załapałem gagów, natomiast uważam że są bardzo oczywistę i niestety żenujące a nie zabawne ):

ocenił(a) film na 6
buterfly

i Ty masz rację i tiglatpilaster ma rację, zamysł był ambitny, ale czegoś tam nie dopatrzono... ja się parę razy uśmiałam, ale parę miejsc żenowało do bólu... np. sraka w basenie

Pani_Blue

Pomysł miał zdecydowanie większy potencjał, niestety mam wrażenie że zostało zmarnowany właśnie na rzecz żenujących wręcz scen ):

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones