PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755384}
6,5 68 484
oceny
6,5 10 1 68484
5,8 25
ocen krytyków
Atomic Blonde
powrót do forum filmu Atomic Blonde

Ciekawe połączenie

ocenił(a) film na 6

McAvoy i Theron w jednym filmie :) Bardzo jestem ciekawa co z tego wyjdzie

Ziellona

Jak możesz oceniać film jak nie widziałaś filmu?

ocenił(a) film na 7
Grzegorz_kowalmu_filmweb

Moze zobaczyla go wczoraj po wystawieniu komentarza i wystawila ocene, a Ty pozniej zobaczyles komentarz ? :)

ocenił(a) film na 6
Kamila186

Też chciałam odpisać w pierwszej chwili ale potem stwierdziłam, że troll i pomyślałam, że szkoda zaśmiecać temat :D ale dokładnie tak było Kamilo ^^ może nie wczoraj, ale niech będzie :P W każdym razie wyszło im całkiem nieźle :)

Ziellona

skąd sie biorą takie SMUTASY??

ocenił(a) film na 6
Ziellona

Oboje doskonale jak dla mnie. McAvoy bardziej wykazał się aktorsko, ale może to przez rolę, w którą świetnie się wcielił. Theron to typ kobiety, która seksowniej wygląda w ubraniu :)
Scenariusz taki sobie, ale sceny walk i strzelanin epickie. Slow motion i mastershot pierwsza klasa.

ocenił(a) film na 6
dariusgromnicki

Tak sobie próbowałam przypomnieć sceny, o których piszesz, ale najwidoczniej film już bardzo wyblakł w mojej pamięci. O czymś też to świadczy, dlatego 6 to maks moim zdaniem. Ale nie można powiedzieć, fajnie się oglądało.

ocenił(a) film na 6
Ziellona

Też dałem 6, ale to tylko cyfra. Czasem oznacza średniaka, czasem coś godniejszego. Tutaj pełna zgoda, typowa luźna akcja, która szybko ulatuje z pamięci.

ocenił(a) film na 6
dariusgromnicki

Co mi się najbardziej podobało to to, że w końcu niektóre produkcje zza oceanu zaczynają dziać się ''na naszym podwórku", tzn w Europie. Bardzo lubię amerykańskie filmy, naprawdę, ale my cały czas mamy podstawiane pod oczy ich święta dziękczynienia, historię kraju, zwyczaje itd. Niech też się czegoś nauczą o Europie :) Działo się tu trochę i ciekawych filmów z takim tłem można by nakręcić mnóstwo.

ocenił(a) film na 6
Ziellona

Ciekawy punkt widzenia. Ale sporo jest filmów o I i II Wojnie Światowej w Europie oraz o powojennych Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Hiszpanii i innych krajach.
Hollywood to jednak US, nic tego nie zmieni. To wylęgarnia najlepszych i również najgorszych filmów świata. Tworzą na tamten rynek, albo na świat, ale ich oczami. Czasem ktoś spróbuje spojrzeć szerzej i wychodzą takie perełki jak: Ojciec chrzestny (1972) czy Lista Schindlera (1993) - gdzie reżyser jest z USA, a historia toczy się w Europie.

dariusgromnicki

skąd sie biorą takie SMUTASY??

Ziellona

skąd sie biorą takie SMUTASY??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones