PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755384}
6,5 68 498
ocen
6,5 10 1 68498
5,8 25
ocen krytyków
Atomic Blonde
powrót do forum filmu Atomic Blonde

Film bardzo dziwny

ocenił(a) film na 5

Przez większość filmu nie wiadomo o co chodzi , jest dobrze zrobiony pod względem scenografii i czasami montażu. Ale dla mnie jest Poprostu slaby, nudny. Szczerze mówiąc to przez cały film chciałem wyjść z kina

ocenił(a) film na 7
mackon2000

Przeważnie gdy nie wiemy o co chodzi w filmie, wydaje nam się słaby i nudny. Żadne novum..

mackon2000

Idź oglądnij se Młode Wilki..... PieroIolnięci malkontenci....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mackon2000

chamy nie powinni miec dostępu do internetu.

ocenił(a) film na 8
mackon2000

Czy przypadkiem nie o to ma chodzić w filmie, żeby nie od razu było wiadomo "kto z kim i dlaczego"?

ocenił(a) film na 5
alex_gawlas

Zgadzam się lecz zazwyczaj jest się ciekawym o chodzi lub jak się skończy film. Ja nie odczuwałem potrzeby zrozumienia tego wszystkiego, nudziło mnie to. Film poprostu nie przypadł mi do gustu.

mackon2000

Mi się podobało ;) Film jak film, do szczęścia mi wiele nie potrzeba, zakończenie jest dość ciekawe bo ma "podwójne dno". Ale fakt - w pewnym momencie już nie wiedziałem co i jak, dlatego będę musiał to obejrzeć kiedy jeszcze raz ;)

mackon2000

chamy nie powinni miec dostępu do internetu.

ocenił(a) film na 6
mackon2000

Czasy podziału Niemiec a w filmie umieścili HMMWV tak ma być ? czy się czepiam :P Pozdro

ocenił(a) film na 6
mackon2000

Sorry mój błąd już był w produkcji

mackon2000


wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

ocenił(a) film na 6
mackon2000

Mam bardzo podobne odczucia, w pewnym momencie przestałem już starać się zrozumieć fabułę, tylko oglądałem ze względu na jakość wykonania, zdjęcia, montaż, oświetlenie scen, to robiło dobre wrażenie. Fabularnie natomiast kiszka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones