PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755384}
6,5 68 483
oceny
6,5 10 1 68483
5,8 25
ocen krytyków
Atomic Blonde
powrót do forum filmu Atomic Blonde

Wiecie co.
Bawią mnie ludzie którzy piszą o filmie że, za duża bajka, że odstrzału Nie upadł, że tyle czasu biega jak strzelali do niego, mało realistyczne i w ogóle.
Ludzie a co wy chcecie dokumentu?? To nie idź na taki film. A jak poszedłeś to znaczy że liczysz się z Ty. Więc nie pisz że za malo realistyczne. Szrek i osioł pewnie też byli za mało realistyczni dla Was.
Nie podobają się takie filmy to nie komentuj.
Niech komentują fani takich produkcji którzy rozumieją po co to stworzono.
Ja idę do kina obejrzeć inny świat nierealny. Żeby się oderwać od codzienności. I interesują mnie dobre efekty specjalne i fabuła.

ocenił(a) film na 7
magnat2001

Dobrze powiedziane, a poza tym to nie jest film AZ TAK odrealniony jak ostatnia czescc Szybkich i Wscieklych czy niektore filmy akcji, w ktorych jeden facet walczy na raz z 5-10 kladac wszystkich na lopatki, malych i duzych. Ludzi wkurza, ze to kobieta ... Ale w tym filmie ona na serio i niezle obrywa sama i tez nie idzie jej tak gladko, zreszta zobaczysz. Jak na film to jest tu pol fikcji, pol realizmu, a to dobra dawka. Wiadomo, ze nie chodzi w tym filmie o to, by ludzie uwierzyli, ze szczupla babka moze pokonac umiesnionego faceta. Nie. To film i my to wiemy. Jednak trzeba pamietac, ze filmy akcji rzadza sie swoimi prawami. No dobrze , nie bede spojlerowac. Czekam na Twoja opinie po seansie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones