PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=321837}

Atramentowe serce

Inkheart
6,5 22 048
ocen
6,5 10 1 22048
Atramentowe serce
powrót do forum filmu Atramentowe serce

Atramentowa krew

ocenił(a) film na 10

Czy będzie ekranizacja drugiej części?

I czy po obejrzeniu Atramentowego serca chcecie obejrzeć drugą część..?

ocenił(a) film na 9
kamadaga

Chciałabym! A będzie..?

ocenił(a) film na 7
kamadaga

czytałam książkę Atramentowe Serce i trochę inaczej wyobrażałam sobie postacie w filmie, ale chętnie zobaczyłabym następne filmy ;)

ocenił(a) film na 4
kamadaga

Jak na baśń strasznie cienkie, no ale jak zrobią to może druga część będzie lepsza.

ocenił(a) film na 8
kamadaga

Raczej wątpię... Za dużo czasu minęło od nakręcenia pierwszej, aktorka, która grała Maggie, ma już 21 lat... Może gdyby ktoś podjął się nakręcenia całej trylogii od początku. Zawsze jakaś szansa na to, że będzie lepsze, chociaż mnie osobiście film się podoba. Może dlatego, że książkę czytałam dawno i nie widzę rozbieżności?

ocenił(a) film na 7
kamadaga

tak,ale niestety watpie w ekranizacje 2czesci

ocenił(a) film na 6
kamadaga

Oni ten film tak zrobili, że zamknęli sobie możliwość zekranizowania drugiej części. Pozbyli się bohaterów (powrócili do książki) od których zaczęła się druga część książki i jeszcze się to działo w "rzeczywistym świecie". Tak samo jak zmienili losy Smolipalucha, drugim najważniejszym wydarzeniem na początku II tomu było jego wczytanie... ale przez inną osobę.

A szkoda, bo gdyby trzymali się książki od początku do końca, nie zmieniając tak ważnych wydarzeń, mogłyby powstać 3 filmy, na które byłoby miło popatrzeć.

ocenił(a) film na 5
kamadaga

Jeszcze jako dziecko czytałam Atramentowe Serce i bardzo mi się podobało, ale Atramentowa Krew już nie. Książka była naciągana, nudna i nie pamiętam już nawet czy doczytałam ją do końca.

ocenił(a) film na 8
kamadaga

Tak!!!!!

ocenił(a) film na 8
ulkas73

Podobno w 2027

https://pl.wikipedia.org/wiki/Atramentowa_krew_(film)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones