PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285935}
7,0 58 473
oceny
7,0 10 1 58473
5,5 11
ocen krytyków
Australia
powrót do forum filmu Australia

Wizualnie

ocenił(a) film na 6

ładne widowisko, zrobione w stylu dawnych melodramatów, ale film jest nierówny i z czasem się dłuży, a duet Kidman-Jackman jest mało przekonujący, na początku mamy kino przygodowe z nutą humoru, a z czasem film robi się bardzo poważny, są też sceny, które z lekka przynudzają, mimo wszystko można obejrzeć film i ocenić samemu

ocenił(a) film na 10
LucasLang

a mi sie bardzo podoba i uwielbiam jak w kazdym filmie jest troche milosci ;p

ocenił(a) film na 6
MrsVampire

No i fajnie :) pozdro

ocenił(a) film na 8
LucasLang

nie rozumiem Twoich zarzutów..."na początku mamy kino przygodowe z nutą humoru, a z czasem film robi się bardzo poważny, są też sceny, które z lekka przynudzają" - gdzie jest napisane, że ma być film "równy"? Właśnie między innymi dlatego to jest świetny film, ani trochę dla mnie nie nudny, wzrusza, smieszy, daje napięcie, i ten świetny przygodowy klimat -

ocenił(a) film na 6
LucasLang

Nie mogę się bardziej zgodzić - film chyba sam nie wie czym chce być, a przekonuje się wraz z jego upływem. Stanowczo za długi - filmy powyżej 2 godzin albo muszą być wybitne, albo muszą mieć wciągającą, ciekawą fabułę. Ten niestety nie miał - akcja jest przerysowana, patetyczna, dziecko wkurza,praca kamery jest szybka i męcząca, a sama historia jest prosta. Pomijając już CGI.
Ale wywoływania emocji nie można mu ujmować.

ocenił(a) film na 10
LucasLang

Przecież to jest właśnie atut tego filmu! Wiadomo, każdy ma swoje upodobania. Już trochę minęło, odkąd ostatni raz go oglądałem, ale na pewno są tam elementu westernu, romansu, kina wojennego, komedii, dramatu i jeszcze innych. Jak w życiu, są chwile wesołe i tragiczne. Puściłem film osobom oglądających cukierkowe komedie romantyczne i opery mydlane. Komentarze podobne, że nie rozumieją, że smutne, że ciężkie. Przecież takie powinno być kino, taka powinna być literatura - zmieniać nastroje, grać emocjami odbiorcy, a nie rozanielać w rytm znanego z radia popowego kawałka puszczonego w tle.

ocenił(a) film na 8
LucasLang

Duet Kidman-Jackman jest cudowny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones