PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478475}

Auta 2

Cars 2
6,6 64 894
oceny
6,6 10 1 64894
5,6 13
ocen krytyków
Auta 2
powrót do forum filmu Auta 2

8/10 :) hehe lepsza niz 1 czesc! najbardziej i tak mi sie podobał etap rajdowy gdzie formuła nie dawała rady :)

ocenił(a) film na 8
skoczowiak

p.s.polecam dla kazdego !

skoczowiak

Według mnie wcale nie jest lepsza niż "jedynka", bardzo dobre Auta przerobili na tylko widowiskowe i bez głębszej historii (oraz przesłania) Auta 2. Byłoby 5/10, ale bardzo ładna animacja podnosi ogólny poziom. Osobiście żałuję, że ta 2 część została zrobiona, gdyż teraz trochę smaku traci również część 1 gdyby chciało się ją pooglądać raz jeszcze. Jest to oczywiście opinia subiektywna, bo za kogo ja tutaj mam przemawiać? Jestem jednak pewien, że bardzo duża ilość osób ma podobne odczucia, co zresztą widać po samej ocenie filmu.

ocenił(a) film na 8
jakobs2728

oj tam oj tam...ale Ty pesymista...mi sie film podobał i basta :) miałem ubaw wiekszy niz przy 1 czesci a 1 czesc to inna historia niz 2 wiec nie ma porównywać ;)

jakobs2728

Bez przesady historia aż tak od jedynki nie odstaje. Grafika rzeczywiście wymiata.

ocenił(a) film na 10
jakobs2728

A ja jestem wielkim fanem Aut i uważam że bardzo dobrze że dwójka została zrobiona.

skoczowiak

Dla mnie rownie swietna, co 1 czesc. Daje 10/10. P;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones